Kadına Dair Herşey

Gelin Saç Modelleri 2017 Trendleri

Gelin Saç Modelleri 2017 Trendleri

2017 yılı itibari ile gelin saç modellerinde doğal stiller daha bir ön planda. Özellikle gelinlerin saf ve güzel görüntüsüne daha bir güzellik katıyor. Straplez gelinlik modelleri ile birlikte kullanılan saç modellerine genellikle inci sıralı saç aksesuarları ile model verilmektedir.Dağınık örgü modelleri içine sarılan sıra inciler, alınlardan sarkık oldukça zarif ve şık duruyor. Boyundan bağlamalı modeller ile genellikle dağınık gelin topuzu modelleri ya da doğal deniz dalgaları üzerine papatya taçlar kullanılıyor. Hafif bir makyaj ile bu saç modelleri gelinlerin kuğu gibi görüntüsüne artı güzellik katıyor.

Gelin saçınız haricinde bir de sıra dışı gelinlik modelleri ilginizi çekebilir.

Gelin Saçı Modellerinde Yılın Trendleri

Gelin saçı modelleri içinde en şatafatlı modeller aksesuarı bol olan ve dağınık veya toplu topuzlar ile birlikte kullanılan modellerdir. Taçlı gelin başı modellerinde saçların önden sıkı sıkı toplanması modası var. Böylelikle kalın ve incili taç modellerini göstermek daha kolay. Duvaklı modellerde de yine aynı modeller mevcut.Önden sıkı sıkı toplanan gelin saç modeli alttan takılan duvaklar ya bel ortasında ya da yerlere kadar uzanıyor. Bu tarz duvaklara genellikle doğal saç modelleri kullanılıyor. Doğal saç modelleri içinde en popüler olan modeller kalın su dalgası modelleridir. Kalın su dalgası gelin modelleri en çok sarı ve tonlarında hoş duruyor.

2017 gelin saci modelleri

Koyu Renkli Saçlarda Gelin Saçı Modelleri

Koyu renkli saçlarda gelin başı modelleri daha çok omuzlardan aşağıya sarkık seksi modeller ile telaffuz ediliyor. Bu tarz saç modellerini genellikle balık gelinlik modelleri ile kombinlemek mümkün.Koyu renkli saçlarda kullanılan bir diğer gelin başı modeli enseden sıkı sıkı toplanmış saçlar olarak gündemde. Bu tarz saçlar için en uygun aksesuarlar saçlarda görünmesi çok daha fazla ve etkili bir görünüm sağlayan gümüş veya inci saç aksesuarları olmakta.

 

Bir önceki yazımız olan Su Dalgası Saç Modeli Yapım Şekilleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Gelin Saç Modelleri 2017 Trendleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ