Kadına Dair Herşey

Günlük Kolay Saç Modelleri Videolu Örnekler

Günlük Kolay Saç Modelleri Videolu Örnekler

Günlük kolay saç modelleri konusunu 10 adet videoyla bir araya getirdik.Burada yer alan kolay saç modelleri ile çok da fazla saçlarınızla uğraşmadan okula,işe giderken harika modelleri uygulayabilirsiniz.

Kolay Saç Modelleri Videosu

Günlük kolay saç modelleri

Saçlar her bayanın en çok önem verdiği aksesuarları aslında.Ancak kimi zaman onlarla çok fazla uğraşacak ve şekil verecek zamanımız da olamayabiliyor.Bu noktada bir at kuyruğu ya da bir başka basit modelle geçiştirmek durumunda da kalabiliyoruz.Tabi bu noktada sıkça söylenen bir cümle geliyor akıllara.Güzellik bazı şeylerden fedakarlık gerektirir.Aslında durum o kadar vahim değil.Burada feda etmeniz gereken zamanınızı sizlere geri kazandırmak adına,kolayca yapılan saç modellerini hem de 10 farklı modeli bir araya getirdik.Bu modelleri uygulamak için ayna karşısında dakikalarca zaman hacamanıza gerek kalmayacak.

Kolay saç modelleri ve yapılışları

Bu konuda sosyal paylaşım sitesi Instagram hesaplarında en çok beğenilen ve yorumlanan saç modellerinin yapılışlarını bulacaksınız.Hızlı bir şekilde saç nasıl kıvırcık yapılır,gece dışarı çıkarken en kolay şekilde saçlara nasıl şekil verilir,günün herhangi bir saatinde adeta kurtarıcınız olacak diğer farklı modeller ve yapılışları.

Günlük saç modelleri resimli anlatım

Hergün her sabah aslında aynı soruyu kendimize sormuyor muyuz?Tabi burda genelleme yapmak da istemeyiz çünkü bazılarımız kolay saç modelleri yapımı noktasında adeta dakikalar içerisinde sonuca ulaşabiliyor.Şayet siz diğer taraftaysanız işte bu noktada buradaki modeller sizlere yardımcı olabilir.

kolay saç modelleri

Kolayca yapabileceğiniz kurdele şeklinde saç modeli

kurdele şeklinde saç modeli

Burgulu günlük topuz

burgulu topuz

Evde kolayca uygulayabileceğiniz basit ama güzel saç modeli

evde kolay saç modeli

Örgü Topuz Modelleri

orgu-topuzUzun saçlarda pratik model olarak örgü topuzlar en fazla beş ya da altı dakika alır. Uzun saçları komple bir ya da iki örgü yaptıktan sonra boyu kısa olanlar tepeden, uzun boylu olanlar ise aşağıdan topuz yaparak etrafına file geçirebilirler.

Bu modelleri süslemenin birçok yolu var. Örneğin filenin yan tarafına bir fiyonk ya da afilli bir toka çok şık durur. Ya da filenin etrafına geniş fırfırlı bir dantel takılabilir. Bu şekilde klasik ve şık bir tarz saç modeline sahip olmak hiç vakit almayacaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bayan Saç Kesim Modelleri 2017 Yılı Trendleri başlıklı makalemizde 2017 saç modası, saç kesimleri ve saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Günlük Kolay Saç Modelleri Videolu Örnekler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ