Kadına Dair Herşey

Hayal Kırıklığı Yaşadığımız 5 Şey

Hayal Kırıklığı Yaşadığımız 5 Şey

Belki de çok beklenti içinde olmalarından mıdır bilinmez, hayal kırıklığı bir hobi haline dönüşmüştür.

  1. Evlenme Teklifinin Hayalindeki Gibi Olmaması


Kadınların Hayal Kırıklığı

Bir kadın evlenme teklifini aldığı anı tüm arkadaşlarına, sosyal medyaya ve çocuklarına anlatmak ister. O an hissettikleri tamamen bunlardır. Bu nedenle beklenti de yüksek olmaktadır. En azından bu şekilde de olmaması gerekir.

  1. Doğum Günlerinde Farklı Beklentilerde Olmak

Kadınların Hayal Kırıklığı 2

1 yıl boyunca bekledikleri gün gelip çatmıştır. Eve geldiğinde belki balonlar, romantik bir müzik, gül yapraklarıyla yapılan bir yol gibi beklentiler içindeyken eşinin herhangi bir sürpriz yapmamış olması canı sıkıcı olmaktadır. “Hadi gel yemeğe çıkalım, nereye gidelim?” gibi plansızlık içeren kuru cümleler de karın doyurmayacaktır.

  1. Beğenme İhtimali Sıfır Olan Hediye Alınması

Kadınların-Hayal-Kırıklığı-3

Belki alelacele belki de çok özenilerek alınmış bir hediye olabilir. Hediyenin her türlüsü özeldir. Ama beklentiyi karşılamadığında kadın bu noktada yırtıcı bir kaplana dönüşebilmektedir.

  1. Gidilen Mekanın Beğenilmemesi

Kadınların Hayal Kırıklığı 4

Yemeğe davet edildiği yer hakkında kafasında oldukça şık ve lüks bir restoran var olan bir kadını salaş bir balıkçıya götürürseniz biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Gerçi tam tersinden hoşlananlar da var ama çıtayı yüksek tutan bayanlar bu işten hoşlanmayacaktır.

  1. Tanıştırılan Kişinin Beğenilmemesi

Kadınların Hayal Kırıklığı 5

Ortak arkadaşlar vasıtası ile uygun bulunan iki kişi tanıştırılmak istenir. Fakat kadın oldukça seçici olduğu için genelde tanıştırılan hiç kimseyi beğenmez.

Bir önceki yazımız olan Nişanlanacaklara Fikir Niteliğinde 27 Aynalı Nişan Tepsisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Hayal Kırıklığı Yaşadığımız 5 Şey Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ