Kadına Dair Herşey

Hayallerinizdeki Gelinlik 2017’de

Hayallerinizdeki Gelinlik 2017’de

İnsan ömründe sadece bir defa evlenir bu bir defa yapılan evlilikte de çiftler genelde her şeyin kusursuz olmasını her şeyin yolunda gitmesini prens ve prenseslere layık masal gibi bir sürecin olmasını isterler. Evlilik sürecinin en olmazsa olmaz unsuru tabi ki gelinliklerdir.

Gelinlik bir anı olarak saklanabilir saklanmazsa bile resimlerle videolarla ölümsüzleştirilen o anlarla beraber hayatımızın sonuna kadar bizimle gelir. Gelinlik bu kadar önemli bir konumdayken tabi doğal olarak gelin adaylarının hummalı arayışları daha büyük bir önem taşır.

2016 farklı gelinlik modelleri modasıyla gelip geçti şimdi önemli olan 2017 yılında evlenecek gelin adaylarının giyecekleri gelinlik modellerinin ne olacağı bu yıl mağazalarda görücüye çıkan birçok türde gelinlik söz konusu ancak başlı başına birkaç modeli sizler için derledik.

  • Tesettürlü Gelinlik Modelleri:

2017 tesettür gelinlik modelleri

2017 yılı için tasarlanan gelinlikler de öne çıkan özellikler tüllü ve dantel işlemeli gelinlikler göze çarpıyor. Bir de kabarık gelinliklerle elbiselerden ilham alınarak tasarlanabilecek beli sarmalı ve oturmalı gelinlikler de tasarlanabilir. Tesettürlü gelinliklerde eşarp süslemeleri biraz daha estetik görünüm kazanması açısından süslemelerde biraz daha iyileştirmeler yapılacaktır 2016 yılına göre. Son olarak duvak tasarımları da başörtüsü ile beraber aynı zarafeti taşıması için gerekli çalışmalar yapılacak kapalı bayanlarında bu özel gününde istedikleri her şeyin olması adına yardımcı olunacaktır.

  • Kabarık Gelinlik Modelleri:

Kabarık gelinlik modelleri 2017

Kabarık gelinlik modellerinde gelin adayları için tasarlanması düşünülen gelinlik modelleri 2016 yılında ki modellerin biraz daha süslenmiş ve sizlerin arzusuna göre tasarlanacak özellikleri kapsayacaktır. Kabarık gelinlik modelinde beli saran ve belden aşağısı genişleyen bir özellik taşıyan gelinlikler zevkinize göre taşlar danteller gibi bir çok aksesuar ile zenginleştirilip sizlerin zevkine hitap edecek bir yapı sağlanacaktır.

  • Prenses Gelinlik Modelleri:

Prenses gelinlik modelleri 2017

Prenses gelinlik modelleri aslında tür olarak kabarık gelinlik modeline girmektedir ancak ben burada bu tarz gelinliklerin kuyruk kısmından bahsetmek istiyorum şöyle ki gelinlikte kuyruklar üç şekilde olur; 1) Kuyruksuz (ayakkabı ile gelinliğin eteği biter) 2) U Kuyruk çok uzun olmamakla beraber yerden sürünen eteğe sahiptir. 3) Uzun kuyruk etek bitiminden sonra bir buçuk metre sürünen etek söz konusudur.

Bir önceki yazımız olan 2017 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Trendleri başlıklı makalemizde Kış Bayan Ayakkabı, Kış Bayan Ayakkabı modası ve Kış Bayan Ayakkabı trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Hayallerinizdeki Gelinlik 2017’de Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ