Kadına Dair Herşey

Her Bayanın Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Her Bayanın Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Ayakkabılar, bayanların kıyafetlerinin tamamlayıcısıdır. Her kıyafet farklı bir ayakkabı modeli ile kusursuz hale geliyor. Bu da bir dolap dolusu ayakkabıya sahip olmak anlamına geliyor. Fakat günümüz şartlarında bu herkes için mümkün olmayabilir. Peki, bu durumda yapmamız gereken kıyafetlerden mi vazgeçmek? Tabi ki hayır, vazgeçmiyoruz! Çok tarz ayakkabı modelleri ile bu açığı kapatıyoruz. Bunu yapmamız içinde dolabımızda mutlaka bulunması gereken parçalara göz atalım.

Babet Modelleri

Bir babet dolabımızda mutlaka olmalıdır. Babetler her kıyafetin altında kullanabileceğimiz, içinde oldukça rahat ettiğimiz modellerdir. Birçok rengi ve modeli bulunmaktadır. Dolabınızda mutlaka olması gereken rengi ise siyahtır.

babet-tarz

Sandaletler

sandalet

Sandaletler, sıcak günlerde tercih etmeyeceğiniz kapalı ayakkabı modellerinin yerini oldukça şık bir şekilde tamamlayacaklardır. Üstelik sandaletler, açık modeller olduğu için ayak sağlığımız açısından da sağlıklıdırlar.

Dizüstü Çizmeler

dizüstü çizme

Küçük etekler ve şortlarla kış aylarında çekici bir kombin yaratmak isterseniz dolabınızda bulunması gereken parça dizüstü çizmelerdir. İster topuklu ister düz modelleri ile bayanlara en çok yakışan ayakkabılardan biridir.

Spor Ayakkabılar

Spor ayakkabılar, özellikle rahat geçirmek istediğiniz Pazar günlerinin vazgeçilmezleridir. Spor ayakkabının bulunmadığı bir dolap, kadın için eksiktir. Bu tercihi yaparken daha çok her renkle uyacak bir model seçerseniz, ayakkabınıza göre kıyafet seçmek zorunda kalmazsınız.

Stiletto Modelleri

Stilettolar, fenomenliğinizi en ön plana çıkaran ayakkabı modelleridir. Ayakları olduğundan daha zarif ve şık gösteren bu modeller, uzun zaman ayakta kalmayacağınız zamanlarda, örneğin ofis veya toplantılarda mutlaka tercih etmeniz gereken bayan ayakkabı modellerindendir.

bagcikli-ayakkabi

Kısa Botlar

Kısa botlar, kadınların kış aylarında taytlar, pantolonlar ve etekler ile oldukça şık duran parçalardır.

beyaz-ayakkabi

Klasik Botlar

Klasik, uzun botlar bayanların soğuk günlerde taytlar veya etekler ile kombine ettiği oldukça kaliteli bir görüntü yaratan modellerdir.

Kırmızı Topuklu Ayakkabılar

Her bayanın dolabında bulunması gereken kırmızı topuklu ayakkabılar, simsiyah bir kombini renklendirecek mükemmel tercihler olacaktır.

Ten Rengi Ayakkabılar

Uzun bacaklara sahip olmayan bayanlar, bu imkansız değil! Bacaklarınızı ten rengi ayakkabılar ile bütünlüğü bozmadan ve kesmeden olduğundan uzun gösterebilirsiniz.

Çılgın Bir Model

Her bayanın içinde büyümemiş bir çocuk mutlaka vardır. Bunları kıyafetlerinize yansımak istediğinizde bunu tamamlayacak bir ayakkabı modeliniz mutlaka olsun.

Kadın ayakkabı modelleri arasında dolabınızda mutlaka olması gereken parçaları sizler için düzenledik. İhtiyacınız olduğu her an sizi kurtaracaklardır.

Bir önceki yazımız olan Kısa Boylulara Uygun Giyim Önerileri başlıklı makalemizde kısa boylu kadınlar için kombinler, kısa boylular için elbise modellerini ve Kısa boylular nasıl pantolon giymeli hakkında bilgiler verilmektedir.


Her Bayanın Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ