Kadına Dair Herşey

Bunları O’na Söyleyin

Bunları O’na Söyleyin

İlişkilerdeki en önemli hususun aslında çiftlerin birbirini motive edip,onların beklentilerini karşılayabilmek olduğunu hepimiz gayet net bir şekilde biliyoruz.İlişkilerde erkeklerin beklediği belli başlı ufak tüyoları sizlerle paylaşıyoruz.

Sana tüm kalbimle inanıyorum.

erkek-2

Aslında burada O’na bir sorumluluğun yüklendiğini görebilirsiniz.Erkekler doğaları gereği koruyucu ve kollayıcı olduklarından,kendilerine inanan ve güvenen kişiyi bulunca daha çok sahiplenip,ilişkide asıl unsurun kendileri olduğuna ikna olmak isterler..

Kafana koyduğun şeyi yaptığını biliyorum.

Bir nevi gaz vermek gibi de yorumlanabilir ancak erkek kendini güçlü hissettiğinde,ilişkilerinde bir o kadar daha özverili olabiliyorlar.

Çok çekici ve yakışıklısın..

erkek-1

Gerçekten olup,olmaması önemli değil.Sonuçta bir ilişki yaşıyorsanız O’nu zaten yakışıklı buluyorsunuzdur.Olsa da olmasa da ara sıra bunu hatırlatın.Hatta bunu sabah uyandığında bile çok tatlısın diyerek bir üst boyuta bile taşıyabilirsiniz.

Çok iyi bir insansın,seninle gurur duyuyorum.

Erkek hem cinsleri ile birlikteyken biz bayanlar gibi,birbirlerine övgü dolu veya methedici konuşmazlar.Erkek bu aığı karşı cinsiyle kapatmak ister ki her kişinin de bir döneminde övülmeye veya guru duyulmaya mutlaka ihtiyacı olur.Bu noktada devreye siz girin.

Beni çok güldürdün..

erkek-4

Her erkek içinde bir Cem Yılmaz yattığını düşünür.Beklediği ise takdir edilmek ve esprilerine gülünmesidir.Elbette gidip de en basit esprilerine de gülün demiyoruz ancak gerçekten hak ettiği yerlerde hak ettiği gülümsemeyi kendisine vermenizde yarar var.

Sen benim en yakın arkadaşımsın

erkek-3

İşte kilit cümlelerden biri.Erkeği farklı rollere büründürmek de etkileyici durumlardan biridir.Bunu çok iyi bir tamircisin veya farklı bir misyonla da süsleyebilirsiniz.Unutmayın,nasıl ki biz kadınların güzel sözler duymaya,arada şımartılmaya ihtiyacımız varsa,onların da bunları duymaya,hele ki özellikle beraber olduğu sevdiği insanlardan duymaya ihtiyaçları var.

 

Bir önceki yazımız olan Kıskanç Kadınlara Tavsiyeler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bunları O’na Söyleyin Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ