Kadına Dair Herşey

Her Şeyi Bırakın..Hayal Kuruyoruz..

Her Şeyi Bırakın..Hayal Kuruyoruz..

Kısa bir süre de olsa ufak bir meditasyon yapacağız.Hayal kuracağız.Unutun her şeyi.İşiniz bunalttıysa şayet,hep bunaltacak zaten,unutun..Ev işleri mi çok,hayatta bitmez,dert etmeyin.Sizi üzen biri mi var?Canınızı o vermedi,bir es verin hemen şimdi.Şehrin karmaşasıymış,evin temizliğiymiş,iş yetişmemiş bir kenara bırakıyoruz.Ve yola çıkıyoruz..

Avusturya’ya bu köprünün ucuna kadar gelip,aşağı seyrediyoruz.Her ne sıkıntımız varsa avazımız çıktığı kadar bağırıyoruz,rahatlıyoruz..

Dünyanın En Güzel Yerleri 11

Burası dünyadaki en yüksek köprü.Yani tüm evrene sesinizi duyurabileceğiniz en yüksek yer.

Namib Çölü’nün Atlantik okyanusuyla buluştuğu bu yere geliyoruz ve kum tepesine oturup farkına varıyoruz aslında.Uçsuz bucaksız bu kum tepeciklerinin sonundaki hayatı,o engin okyanusu.Her gecenin sabahı,her derdin bir devası olduğunu anlıyoruz.

Dünyanın En Güzel Yerleri 15

İskoçya,Skye adasında,yalnızlığımızı göreceğiz bu sefer.Bizden daha büyük,daha ihtişamlı şeylerin olduğunu anlayacağız.Her neyi dert ediyorsak,çok ufak sorunlar olduğunu fark edeceğiz belki de..

Dünyanın En Güzel Yerleri 12

Kilimanjaro Dağı,Tanzanya yolundayız..Bu kadar uzaktan çekimden bile azameti ve heybetiyle bizi bekliyor.Her yıl 40.000 dağcının tırmanmaya çalıştığı bu dağ yaklaşık 6.000 metre yüksekliğe sahip.

Dünyanın En Güzel Yerleri 9

Ufak bir mola veriyoruz Alpler’de.Dağların içerisindeki bu havuzda.İsviçre Alplerinin manzarasında,doğanın içerisindeki bu ılık suda bırakıyoruz tüm sorunları

Dünyanın En Güzel Yerleri 13

Hong Kong’dayız.Yeşilliklerin içinden şehrin manzarasına bakıyoruz ışıklar içerisindeki.Doğa ile şehrin iç içe olduğu yerde,o gökdelenler içerisindeki hayatları düşünüyoruz..

Dünyanın En Güzel Yerleri 7

Tekrar dağın tepesindeyiz.Norveç’te yer alan ve doğa tarafından oluşturulan bu çıkıntı üzerindeyiz.Önümüzde ise bir göl uzanıyor.

Dünyanın En Güzel Yerleri 1

Rio’da İsa heykelinin tepesinden 710 metre yükseklikten şehre bakmak

Dünyanın En Güzel Yerleri 3

Ve konaklayacağımız yer burası olacak

northern-lights-hotels-05

Hem de bu manzarayla

Hotel-Kakslauttanen-oda-e1423739096355

Şimdi ayrılabilirsiniz 🙂

 

Bir önceki yazımız olan Bu Harika Pozu Çekebilmeleri Tam 32 Günlerini Aldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Her Şeyi Bırakın..Hayal Kuruyoruz.. Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ