Kadına Dair Herşey

Horary Astrolojisi Nedir?

Horary Astrolojisi Nedir?

Çevremizde birçok doğum tarihini bilmeyen kişi ile karşılaşabiliriz. Hatta eski kuşakların çoğu doğum tarihini bilmemektedir. Bu durumdan da komik, eğlenceli sohbetler çıkabilmektedir. İşte buğdaylar filizlendiğinde doğdun, kar yağmıştı o zaman doğdun, yaz gelmişti doğdun, tarlada doğdun gibi birçok hikâye Anadolu’dan gelen kişilerden duyulmaktadır. Önceleri çok fazla evde doğum yapıldığı için yol ve hayat şartları  dolayısı ile birçok kişi hastaneye gidemediği için doğal hayat şartlarında doğum yapmaktaydılar. Bu kişiler astroloji ile çok fazla ilgilenme şansına sahip olamamaktadır.

 

Doğum tarihini gününü bilmeyenler için yıldız haritası dışında farklı bir astrolojik alternatif bulunmaktadır. Bu da Horary Astrolojisidir.

 

Horary astroloji nedir?

 

Horary astroloji nedir? Büyük ihtimalle merak ediyorsunuz. Çünkü doğum tarihini bilmeyenler için astroloji ile ilgilenme şansı doğurabiliyor. Bu astroloji anlık astrolojidir, herhangi bir tarihi bağlamaz sadece bulunduğunuz an için sorduğunuz sorulara cevap verebilir. Mesela sınavı kazanabilecek miyim, evlenebilecek miyim, ne zaman iyileşirim gibi sorulara cevap bulabileceğiniz çok eski dönemlerde kullanılmış bir astrolojidir.

 

Horary astrolojisi nasıl bir sistemdir

 

Bu astrolojide önemli olan soruyu sorduğumuz andaki burçların hangi evde ne konumda olduklarıdır. Bu evlerin durumuna konumuna göre o an sorduğun soru cevaplanır.

 

Yıldız haritasından farkı nedir?

 

Yıldız haritasına göre daha ayrıntısız daha kısa ve daha anlık sorulara cevap verebilmektedir. Tek avantajı doğum tarihini bilmeyenler için de gelişmeleri haber verebilmesidir.

Bir önceki yazımız olan Akrep Burcunun Bilinmeyenleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Horary Astrolojisi Nedir? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ