Kadına Dair Herşey

Buyrun Size İdeal Erkek Nasıl Olmalı Sorusunun 5 Cevabı

Buyrun Size İdeal Erkek Nasıl Olmalı Sorusunun 5 Cevabı

Aslında biz çok şey istemiyoruz.Her zaman şu dile getirilmiştir.Ben bu kadınları anlamıyorum,ne istiyorlar çözemiyorum denmiştir.Aslında konu gayet basit ve net.Biz doğru olanı arıyoruz arkadaşım.

Aradığımı bulamıyorum,buldum bu da odun çıktı diyerek amiyane bir tabirle istediğimizi yine bulamamaktan şikayet ederiz çoğu zaman.Tamam kabul ediyoruz ,biraz şans işi ancak eğer ki yeni birini tanıma sürecine girdiniz,ne istediğimize de karar vermemiz gerekmiyor mu?Bu konuda size yardımcı olabilmesi açısından,doğru erkeğin,bizi anlayabilecek tarzda birinin nasıl biri olabileceğine dair tüyolar burada.Şayet bunlardan birkaçını yakalayabildiyseniz,sıkı sıkı sarılın O’na,kaçırmayın efendim.

Özel günleri unutmuyorsa

askGidip de ilk ayımız,ikinci ayımız diye kutlasın beklemiyoruz.E tabi bunu yapıyorsa zaten bu dünyadan değildir o ayrı konu ancak en azından yıl dönümüymüş,doğum günümüymüş gibi kavramlara değer veriyorsa tamamdır.

Güven konusu

En böyle maskülen tarzda olan bir bayanın bile ihtiyaç duyduğu konudur bu.Sırtımızı yaslayacağımız,dağ gibi bize güven veren birinin olması.Yapı gereği ihtiyaç duyarız buna.Zor anlarımızda yanımızdaysa,halı saha maçlarını,arkadaşlarla buluşmasını sizin için erteliyorsa,zaten konuşmaya gerek bile yok.

Sizi dinliyor mu?

Dinlemekten kastımız gerçekten düşüncelerimize değer veriyor mu?Önemseniyor muyuz?Bizi anlayabiliyor mu?Herhangi bir konuda bir paylaşım varsa,saçma da olsa bunu bir masa etrafında konuşabiliyor ve tartışabiliyorsanız,gerçekten haklı olduğunuz yerlerde “evet,haklısın” cümlesi dudaklarından dökülüyorsa bu iş de tamamdır.

İltifat etme konusu

Güzellik yüzde değil bajan gözde demişler.Boşuna dememişler.Onore edilmek,iki güzel cümle duymak hangimizi mutlu etmez ki.Ayrıca bunu kadın erkek diye de ayırmamak gerekiyor.Erkeğin de buna ihtiyacı olduğu bilimsel bir gerçek ancak bir kadının ruhu itibariyle arada buna ciddi manada ihtiyacı oluyor.Bizden söylemesi

Romantizm

Baş başa kalmak,bazen bir bank bile yetmiyor mu bize Allah aşkına.Şimdi biz bunu söylediğimiz zaman neredeyse tüm erkeklerin kafasında oluşan imaj şu oluyor.Pahalı bir restaurant,başımızda kemancı,gül yapraklarıyla süslenmiş bir masa,gecenin sonunda hesabı gördükten sonra maaşı gömen erkek.Hayır ve hayır.Biz romantizmi,duygusallığı bize gösterecek bize değer verdiğini gösteren dile döken erkekten bahsediyoruz,anlayın artık şunu.

Özetle,aslında biz ilişkinin gerektirdiği,bir ömrü aynı yolda geçireceğimiz partnerimizin yol arkadaşlığını hayatı paylaşmasını bekliyoruz.Bunu yaparken de yol arkadaşına yol boyunca gözü gibi bakmasını.Bu kadar basit ve net.

 

Bir önceki yazımız olan Bizden Size Aşk Acısını Dindirecek 5 Tüyo başlıklı makalemizde aşk ve ayrılık hakkında bilgiler verilmektedir.


Buyrun Size İdeal Erkek Nasıl Olmalı Sorusunun 5 Cevabı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ