Kadına Dair Herşey

İlginç Avize Modelleri

İlginç Avize Modelleri

Avizeler evlerimizin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Aydınlatma ya da süs amaçları için kullanılan avizelerin bir çok farklı modeli ve tasarımları vardır. Sadece evler de değil iş yerlerinde, mağaza ve cafelerde, dikkat çekmek isteyen, ortamın havasını değiştirmeyi amaçlayan herkes tarafından kullanılmaktadır. Değişik avize modelleri kullanmak isteyenler ilgili mağazalardan satın alabilir, internet üzerinden alışveriş yapabilir ya da kendisi bir tane tasarlayıp oluşturabilir. Özellikle satın almak isteyenler için araştırma konusunda daha titiz olmaları gerekmektedir. Yeteneğiniz veya el beceriniz var ise kendi avizenizi tasarlaya da bilirsiniz.

yeni-avize-modelleri

Birçok çeşidi olan avizelerden özellikle farklı tasarımlarda olanları oldukça dikkat çekmektedir. Avize modelleri arasında farklı renklerde ki meyve suyu şişelerinin bir arada kombine edilmesi ile ortaya çıkan doğal kendin yap projesi bulunmaktadır. Farklı futüristik desenler ile bulutumsu şekillerin oluşturulmaya çalışıldığı avizeler de evlerin tavanlarını süslemektedir. Ahşap modellerde çok dikkat çeken türler arasındadır.

Koca bir odun parçasına halatlarla dolanarak lambaların yemek masası üzerine akıtılması sağlanan avize modeli çok organik durmaktadır. Fil dişini anımsatan dişli avizeler, ağaç dallarından meydana getirilen gotik tarzı avizeler, sadece ipler ve halatlarla sallandırılan lambalar, dantellerin farklı şekillerin etrafında süslenmesi ile oluşturulan avizeler, yerlere kadar uzanan boyut olarak oldukça büyük avizeler, örme lambalar, kağıtlarla birleştirilmiş modern hatlara sahip ampüllerden oluşan avizeler, çaydanlık, bardak ve tabak gibi mutfak malzemelerinin üzerinde oynanması ile ortaya çıkan farklı ve komik avizeler, her şeyde parmağı olan plastik ve özellikle plastik şişeler ile bezenmiş avizeler mevcuttur. Yüzlerce binlerce belki de on binlerce farklı tasarımlar bulmak mümkün. Evinize ya da iş yerinize uyan bir tanesi bulmak artık sadece zevkinize yani sizin seçiminize kalmıştır.

Ucuz avize modelleri bakanlar için farklı alternatifler mevcuttur. Özellikle kabiliyetli olanlar avizelerini kendileri tasarlayabilir. Sosyal medya ortamlarında binlerce insan yaptıkları avizeleri sergilemektedir. Bu örneklere bakarak bir tane de siz yapabilirsiniz.

ilginc-avizeler

Kullanmadığınız şapkalardan, mutfak malzemelerinden, plastik şişelerden tutunda iç çamaşırlarından kitaplara ve bitkilere kadar farklı örnekler var. Hem de bu avizeleri uygun fiyatlarda elde edebilirsiniz. Tasarım için para değil emek harcayarak sadece elektrik metaryellerine çok cüzi miktarlar ödeyerek dikkat çekici ilginç avizelere sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Retro Koşu Düz Koşudan 6 Kat Daha Fazla Kalori Yakıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


İlginç Avize Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ