Kadına Dair Herşey

İlişkimde Heyecan Bitti Diyorsanız Bunları Yapın

İlişkimde Heyecan Bitti Diyorsanız Bunları Yapın

Uzun süreli her ilişkinin problemidir.İlk günkü heyecanım kalmadı,o aşk bitti gibilerinden cümleleri hepimiz kurmuşuzdur.Aslında,o heyecanı bitiren biraz da sıradanlıklar oluyor.Keza,ilk başlarda yaşanan ilklerin tek düzeliğe girip,her gün yaşanması, o heyecanı da bitiriyor.Bu durumda aslında yapılması gerekenler çok basit ve pahalı olmayan şeyler.Siz yeter ki,bu ilişki kaybedilecek kadar umutsuz değil diyin..

Aynı şemsiye altında yağmurda yürüyün

İlişkiye Heyecan Katın 1

Mevsim buna gayet uygun.Yağmur olur,kar olur fark etmez.Tamam belki sırdan bir öneri ama birbirinize daha yakın olmanızı,düşünmenizi ve gerçekten bu ilişki hakkında güçlü yorumlar yapmanızı sağlar.

Eve geldiğinde sarılın

İlişkiye Heyecan Katın 2

Belki yapıyorsunuz ,belki yapmıyorsunuz bilemiyoruz ama uzun ve yorgun geçen günün ardından herkesin biraz huzura ihtiyacı var.

Yaşınızın insanı olmayın

İlişkiye Heyecan Katın 3

Bu yaştan sonra yapamam,ne saçma demeyin.Hani o çok eleştirilen bebekçe konuşmalar var ya,bakmayın siz medyada,sosyal hayatta eleştirildiğinde her ilişkide bir şekilde vardır bunlar.

Çimlere uzanın

İlişkiye Heyecan Katın 4

Her nerede yaşıyorsanız vardır mutlaka bir yer.Hem toprak elektrik alır.

O’na kitap okuyun

İlişkiye Heyecan Katın 5

Pardon da kaçınız yaptı acaba bunu.Kitap okumayı sevmese de ,sevmediği okuma kısmıdır.her insan bir şeyler dinlemekten hoşlanır.

Zor gününde destek olun

İlişkiye Heyecan Katın 6

Hayat bu,iniş ve çıkışlarla dolu.Her zaman iyi olacak diye bir kural yok.Buna ilişkiniz de dahil.Aslında bu durumda kendinize sormanız gereken,”O’nunla birlikteyken mi yoksa ayrılırsam mı daha çok acı çekerim “sorusu olmalı.

Kanepede öylece oturun

İlişkiye Heyecan Katın 7

Açmayın televizyonu falan.Elinizden telefonu ve tableti de bırakın.Yanına gidin ve susun.Dinleyin kendinizi..

Şakalaşın

İlişkiye Heyecan Katın 10

Abartı olmayacak şekilde lütfen.Bir torpil alıp,yatağına koymadığınız müddetçe sıkıntı yok.

Yolculuk yapın

İlişkiye Heyecan Katın 12

Takın kulaklıklarınızı,çıkın yola.Hiç fark etmez nereye gideceğiniz.Farklı mekanları, yeni yerleri beraber keşfetmek her ikiniz için de mükemmel olacaktır.

Dışarıda yemek yiyin

İlişkiye Heyecan Katın 14

Çin lokantası,lüks bir restaurant,bir esnaf lokantası hiç fark etmez yeter ki dışarıda farklı bir yer olsun.

Yemeğini yedirin

İlişkiye Heyecan Katın 15

Gülemeyin hemen,saçma da gelmesin.Kendi yapabileceği bir işi sizin yapmanız,bunu yaparken de bundan mutluluk duyduğunu göstermeniz O’na kendini farklı hissettirecektir.Tamam belki baştan yadırgayabilir ama gidin de bir tabak ıspanak yemeğini yedirin demiyoruz.Sizin hoşuna giden bir tadı,deneme maksadıyla kendi ellerinizle O’na yedirin.

Sarılarak uyuyun

İlişkiye Heyecan Katın 17

Klasik ve oldukça etkili yöntem.Ne kadar kavga ederseniz edin,aranızda ne kadar şiddetli tartışma geçerse geçsin,o yatağa,özelinize küs girmeyin.Orası sizin her daim sarılarak uyuyacağınız yer olsun.

Bir yastıkta kocayın 🙂

İlişkiye Heyecan Katın 8

 

 

Bir önceki yazımız olan Aşkı,Sevmek ve Sevilmeyi Anlatan Çok Anlamlı Bir Kısa Film başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


İlişkimde Heyecan Bitti Diyorsanız Bunları Yapın Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ