Kadına Dair Herşey

İnstagramdaki Fotoğrafların Gerçek Anlamları

İnstagramdaki Fotoğrafların Gerçek Anlamları

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan kadınlar farklı fotoğraf kategorileri ile farklı şeyler söylemek isterler.

  1. Kitap + Kahve Fotoğrafları

instagram-fotolari-1

Sosyal Medyanın son zamanlarda en trend olan fotoğrafları da kitap okurken çekilen kahve fotoğraflarıdır. Haftada 2-3 kez farklı kitap ve farklı fincanla bu konsept fotoğraflarından paylaşan kadınların ortalama haftada 3 eser bitirdiğine ikna olmamı isterler.

  1. Kocişle Kahve Keyfi

instagram-fotolari-2

Yeni gelinlerin en çok kullandığı konsepttir. Biz evliyiz, mutluyuz, kahve içiyoruz gibi bir imaj çizen bu kadınlar, istedikleri açıyı tutturana kadar kahveyi buz ederler buz…

  1. Mutfaklarını Çeken Kadınlar

instagram-fotolari-3

Ciciş gelinlerin pembiş mutfaklarının fotoğrafları ile dolu olan instagramda elinizi atsanız bu evlere rastlarsınız. Oyuncak bir mutfağı andıran bu mutfakların her gün farklı bir obje ile fotoğrafı çekilir. “Bakın bunlar benim mutfak eşyalarım” izlenimi verir.

  1. Sadece Manzara Resmi

instagram-fotolari-4

Çiçek, börtü, böcek resimleri koyup derinlik ve netlik hakkında fotoğrafları bir fotoğrafçı edası ile çekerler. Genelde de bir hevesle alınan profesyonel fotoğraf makineleri ile bu çekimleri yaparlar. Bakın benim makinem var ve ben hep geziyorum izlenimi verirler.

  1. Kop Kop Kop

instagram-fotolari-5

Barda zil zurna sarhoş olup fotoğraf çekilenler, bakın ben her gece ortamlara akıyorum, çevrem de çok geniş izlenimi vermek isterler.

  1. Tatil Fotoğrafları

instagram-fotolari-6

Deniz, kum, güneş ve tatil ile ilgili tüm fotoğraflar paylaşılır. “Bitmeyen tatil yapsınlağğğğrrr” şeklinde de etiketler görmek mümkün.

 

 

Bir önceki yazımız olan Doğru Bildiğiniz Yanlışlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


İnstagramdaki Fotoğrafların Gerçek Anlamları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ