Kadına Dair Herşey

İspanyol Paça Jean Trendi

İspanyol Paça Jean Trendi

İspanyol paçalar eski dönemlerden beri varlığını devam ettiren, her zaman olmasa da dönem dönem rahat kullanımıyla dikkatleri üzerine toplayan modellerdir. Yeni sezon kısa İspanyol paça jean modelleri ile eski dönemlerin etkisini üzerinizde taşırken bir yandan da modern görünüm sağlayabilirsiniz.

Bedeninizle Uyumlu Tasarım Olmalı

İspanyol paçaların kullanımında kilolarınızı göz önünde bulundurun. Çok zayıf veya tam tersine çok kiloluysanız, İspanyol paça kullanırken bacaklarınıza yapışan modellerden olabildiğince uzak durun. Genişliği orta halde olması iyidir. Kısa İspanyol paça jean için oldukça önemli bir noktadır.

İspanyol Paça Jean ve Ayakkabı Seçimi

kisa-ispanyol-paca

Kısa İspanyol paça jean kullanırken dikkate dilmesi gereken çok önemli bir detay ayakkabı kullanımıdır. Doğru bir kombinde bacaklarınızın açık kalan kısımları için uzun yapılı ayakkabılar kullanmaya özen gösterin. Uzun İspanyol paça Jeane göre kısaların kullanımı daha zordur.

Bu nedenle doğru bir ayakkabıyla kombin edilmesi son derece önemlidir. Aksi halde modernlikten çok demode etkinin altında kalmış olursunuz ki bu durum canınızı sıkabilir.

Kırmızı Jean Modelleri

Kırmızı kot denemediyseniz kısa İspanyol paçalarla denemenizin vakti gelmiş olabilir. Bu sıra dışı renk ve modelle birlikte doğru bir kombin yaparak oldukça etkili bir görünüm elde edebilirsiniz. Kırmızı kullanırken benzer tonlarda gömlek veya bluzla kombin yapmak size daha da farklı bir hava katacaktır. Dilerseniz gömleğinize hafifçe dekolte de yapabilirsiniz. Özellikle günlük kullanım, sosyal ortamlar ve alışveriş merkezleri için gayet rahat ve şık bir kombin olacaktır. Bordo tonlarda ayakkabılarla kombine mükemmel şekilde son noktayı koyabilirsiniz.

Kazakla Kullanım

İspanyol paçaların bir diğer kombin çeşidi kazakla kullanımdır. Bunda kazak boyuna dikkat etmekte yarar var. Pantolon normale göre daha kısa olduğundan kazak boyunuzu biraz uzun tutmanız size artı sağlar. Dilerseniz sade kazağınızı uzun bot ve uzun bir kolyeyle de tamamlayabilirsiniz. Çok gösterişe kaçmayan, pantolon modelini kapatmayan bir kolyeyle kısa İspanyol paça modeli şık bir şekilde tamamlamış olursunuz.

Uzun Paltoyla Kombin

kisa-ispanyol-paca-kombin

Kış aylarındaki bir diğer kullanım önerisi uzun palto ve topuklu ayakkabı ikilisiyle tamamlanan kombinlerdir. Bu ikiliyle kısa İspanyol paçayı birleştirdiğinizde ortaya son derece şık bir görünüm çıkacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Kadınlar İçin Stil Sahibi Olmak başlıklı makalemizde şık görünmek ve stil sahibi kadın hakkında bilgiler verilmektedir.


İspanyol Paça Jean Trendi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ