Kadına Dair Herşey

Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler

Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler

Bir kadını mutlu etmek sanıldığı kadar asla zor değil aslında.Erkek ve kadın yaratılış gereği farklı özelliklerdedir ancak bir kadını mutlu etmek istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atın deriz.

Kadınların Duygusal Yaradılışı: Genel olarak erkeklerde var olmayan veya kadınlara göre daha az var olan bu özellik, kadınların daha romantik olmasını sağlamaktadır. Duygularını gizleyemeyen ve mantığından önce duygularını harekete geçiren kadınlar daha romantiktir.

Kadınları Mutlu Etmek 1

Kadınların Sürprizleri Sevmesi: Kadınlar özel günlerde bir sürpriz beklentisi içindedir. Çünkü sevildiğini, önemsendiğini bilmek ister. Hatta sadece özel günlerde yapılan sürprizler değil aynı zamanda hiç beklenmedik bir anda yapılan sürprizler de onları oldukça etkilemektedir.

Kadınları Mutlu Etmek 2

Kadınların Sahiplenilmekten Hoşlanması: Erkeğinin sevdiği kadınını sahiplenmesinden oldukça etkilenirler. Her ortamda kendilerini güvende hissederler. Arabadan inerken kapısının açılması, girilen mekânda önce kadına kapı açılması gibi özellikler kadınları duygulandırmaktadır. Bu sayede önem gördüğünü ve değerli olduğunu hissederler.

Kadınları Mutlu Etmek 3

Kadınların Hediyeleri Sevmesi: Kadınlar sadece pahalı hediyelerden hoşlandığı bir yalandır. Bazen ufacık bir kâğıda yazılan bir not, kendi elleri ile hazırlanmış olan bir akşam yemeği kadınların daha çok hoşuna gider ve romantiklik hormonları o an devreye girer.

Kadınları Mutlu Etmek 4

Romantik Akşam Yemekleri: Kadınlar hoş bir mekanda, kendisi için hazırlanmış olan romantik akşam yemeği sürprizlerine bayılırlar. Bu ortamlardaki her detay onun için çok önemlidir. Bir mum ışığı, gül yaprakları, keman sesi gibi alternatifler kadınların ince ruhunu okşamaktadır.

Kadınları Mutlu Etmek 5

Kadınların Çiçeklerden Hoşlanması: Genel olarak erkeklerin oldukça saçma bulduğu bir demet çiçek kadınlar için yıllarca defter arasında saklanacak kadar romantik bir olgu olmaktadır.

Kadınları Mutlu Etmek 6

Kadınların İlgiden Hoşlanması: Sabah uyandığında okuyacağı sevgi dolu bir mesaj o gün günün güzel başlaması için en büyük etken olacaktır.

Kadınları Mutlu Etmek 7

Romantik Evlenme Teklifi: Kadınların yıllar boyu hayalini kurduğu o gün ile ilgili oldukça romantik beklentileri bulunmaktadır. Romantik evlenme teklifi almak isteyen kadınların beklentileri karşılanmadığında ömür boyu söylenmelerine neden olabilirsiniz.

Kadınları Mutlu Etmek 8

Düğünde Romantik Dans Etme İsteği: Kadınların düğünden önce sizi dans kursuna götürüyor olması sizi şaşırtmasın. Düğünde oldukça romantik bir dans müziği eşliğinde kendinizi pistte bulacaksınız.

Kadınları Mutlu Etmek 9

Şiirlerden Hoşlanması: Adına yazılmış akrostiş bir şiir kadınları oldukça etkilemektedir. Böylelikle kendisi için yazılan bu şiiri ömrü boyunca saklamak isteyecektir.

Kadınları Mutlu Etmek 10

Sabahları Romantik Bir Şekilde Uyandırılmak: Sevdiği erkek tarafından sabahları güzel sözler söylenerek, masum öpücükler kondurarak uyandırılmak oldukça hoş bir sürpriz olacaktır.

Kadınları Mutlu Etmek 11

Romantik Bir Kahvaltı: Uyandığı zaman sevdiği erkeğin kahvaltı hazırlaması ve yatağına getirilmesi oldukça hoş bir sürpriz olacaktır.

Kadınları Mutlu Etmek 12

Özel Günlerde Romantizm: Loş bir ışık eşliğinde evde kendi imkânları ile hazırlanmış olan bir akşam yemeği sürprizini gören kadınlar mutluluktan havalara uçacaktır.

Kadınları Mutlu Etmek 13

Bir önceki yazımız olan Sevgilisi İle Birlikte Yaşayanların Bildiği 11 Duygu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ