Kadına Dair Herşey

Bunları Biliyor Musunuz?

Bunları Biliyor Musunuz?

Kadınlar ve erkeklerin arasındaki farklılıkları herkes biliyordur. Neden olduğu çok fazla sorgulanmaması gerekir. Kadınların yaratılış özellikleri gereği her zaman farklı olmayı severler.  Bu sevdikleri farklı olan yanlarını biraz incelediğimizde ortaya çok güzel görüntüler çıkıyor.

  1. Kadın Aynasız Ayna da Kadınsız Yapamaz

ayna

Bir kadın düşünün yılda ortalama 120 saatini ayna karşısında geçirsin. Kadınlar bu saat rakamından anlaşıldığı üzere aynasız yapamıyor. Bu kadar saat kimin karşısında olursanız olun karşınızdaki de sizsiz yapamıyordur.

  1. Kadınların En Zor Anları Kıyafet Seçiminde Yer Alır

zor-secim

Kadınların bitmez çilesidir kıyafet seçmek. Bir erkeği çileden çıkartan da kadınların kıyafet seçimi sırasında bekliyor olmasıdır. Ortalama kıyafet seçiminde ömrü boyunca bir yılını harcıyor olduğunu düşününce aslında çileden çıkmamaları sorun olurdu.

  1. Esnerken Bile Diğer Canlılardan Farklılık Gösterirler

esneme

Her zaman erkeklerden farklıdır kadın denilen canlı… Bunun nedeni bilinmez. Esnerken bile farklılık yaratmayı başarmışlar. Doğada bulunan tüm erkekler esnerken yumruk yapar ellerini, kadınlar avuç içlerine esner.

  1. Gözleri ile Baş Döndürendir

gozler

Kadınlar erkeklere göre gözlerini iki kat daha kırpar.  Bunun nedeni sizce ne olabilir? Gözleri ile başaramayacağı iş yoktur.

  1. Ruj

ruj

Bir kadının ömrü boyunca 2kg civarında ruj yediğini biliyor muydunuz? Muhtemelen çok fazla sürmekten kaynaklıdır. Dudaklarında fazla ruj olmasını önlemek bir kadın için zor olamaz değil mi?

Bir önceki yazımız olan Yeryüzündeki En Garip İnanışlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bunları Biliyor Musunuz? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ