Kadına Dair Herşey

Kadınlar Ne İster Erkekler Ne Anlar?

Kadınlar Ne İster Erkekler Ne Anlar?
  • Fark Edilmek İster ama maalesef çok anlayışlı(!) partnerleri bunu çoğu zaman kıskançlık ve alınganlık sonrası depresyon şeklinde algılamayı tercih eder ve konu hakkında hiçbir şey yapmazlar.

kadin-ne-ister-1

  • Kendine Zaman Ayırmak İster ancak tüm haftasını fazlaca yorularak geçirmiş olan eşi, hiçbir iş yapmadan(!) evinde onu bekleyen hanımına bu zamanı çok görür ve inzivaya çekilir.

kadin-ne-ister-2

  • Biraz Övülmek İster Her ne durumda görünürse görünsün kocası ya da erkek arkadaşı tarafından övgü dolu sözler duymaya bayılır kadınlar. Bu konuda bazı erkeklerin başarı oranını yadsımamak gerekir.

kadin-ne-ister-3

  • Sürekli Zayıf Olmak İster Eşine Zayıf Görünmek İster

kadin-ne-ister-4

Kadınların kilo konusundaki hassasiyetleri erkeklerin en çok tırstığı konuların başında gelir. Zayıfsın dersin olmaz, balık etlisin desen hiç olmaz. Durum hakkında sessizlik hakkını kullanmayı tercih eden zavallı erkeklerin bu konu hiç açılmasın diye dua etmekten başka çareleri yoktur.

  • Erkeklerin Kendi Ütülerini Yapmasını İster Öyle ya iki el iki ayak da erkekler de var ama tüm ütüler bayanların üstünde. Ama iyi de neden ve kim çıkardı bu kanunu? Erkekler tüm çamaşırlarına kadar ütü talebinde bulunmasın ve bir zahmet kendi ütülerini kendileri yapsın ister kadınlar. Ancak zaten boş boş oturan(!) eşinin ütü işini neden bu kadar abarttığını anlamakta güçlük çeken erkek, konuyu tartışmaya çevirmemeyi ve mekândan uzaklaşmayı daha kolay bir yöntem olarak benimser ve olay yerini koşar adım terk eder.

kadin-ne-ister-5

 

 

Bir önceki yazımız olan Kadınların Ne Demek İstediğini Anlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kadınlar Ne İster Erkekler Ne Anlar? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ