Kadına Dair Herşey

Kadınlara Erkek Giyim Tarzının Erkeklerden Daha Çok Yakıştığının 10 Görsel İspatı

Kadınlara Erkek Giyim Tarzının Erkeklerden Daha Çok Yakıştığının 10 Görsel İspatı

Kot Pantolon: Kadınların giydiği kıyafetler arasında en çok göze çarpan trendlerden biri de kot pantolonlardır. Özellikle de bu senenin modası olan yırtık kot pantolonlar kadınlara oldukça farklı bir hava katıyor.

yırtık kot

Ceket: Özellikle de iş hayatında kadınların oldukça sık kullandığı blazer ceketler, erkeklerden çok kadınlara yakışıyor. Feminen bir havanın kaybolmasını ve daha resmi bir duruşun sergilenmesini sağlayan bu ceketler ile kadınlar daha saygın bir izlenim bırakabiliyor.

ceket

Kravat: Son zamanların en iyi trendlerinden biri olan kravatlar, kadınlara farklı tarzların kapılarını açıyor. Kravat kullanan kadınlar maskülen tarz konusunda büyük bir başarı sağladıkları da gözden kaçmayan detaylar arasında.

kravat

Oduncu Gömlek: Özellikle de ekoseli ve kışlık olan bu gömlekler, soğuk kış günlerinde bayanların dolaplarının vazgeçilmezleri haline geliyor. Bu oduncu gömlekleri ile tarz yaratan bayanlar bazen bu gömlekleri beline bağlayarak farklı bir imaj yakalayabiliyorlar.

oduncu

 

Klasik Yelek: Erkeklerin takım elbiseleri içerisinde yer alan bu yelekler, oldukça hoş, zarif ve seksi bir görünüm sağlamakta. Bu yelekleri giyen bayanlar genelde kumaş pantolon ve gömlek ile kombinleyerek şıklıklarına şıklık katabilmektedir. Takım elbise yeleği son sezonun trendleri arasında yer alan önemli bir parçadır. İş hayatı dışında da giyilen bu gömlek yelek ikilisi altına kot pantolon kombini de yapılabilmektedir.

yelek

Kemer: Kemer konusunda erkeklerin büyük tokalı kemerlerinden kullanan bayanlar, ince bellerini oldukça hoş bir şekilde ortaya çıkartabilmektedir. Bu sayede bayanlar şık kemerler ile tarzlarını bütünleştirebilir. Bu sayede kemerlerin erkeklerden daha çok bayanlara yakıştığını tespit etmek zor da olmasa gerek.

kemer

Ceket Mendili: Bayanlar kıyafet kombinlerini yaparken tercihlerini ceketlerden yana kullandıklarında aksesuar olarak da ceket cebi mendilini kullanabilirler. Bu mendiller özellikle de 2016 trendleri arasına şimdiden girmiş olan hoş ve farklı bir modadır. Bayanların gündelik ve spor hayatında da kullanabileceği bu mendiller sayesinde şıklık kavramına yeni bir boyut getirdikleri gözlemlenmiştir.

mendil

Pantolon Askısı: Kadınlar erkeklere özgü olan pantolon askıları ile oldukça maskülen bir tarz yaratabilmektedir. İster klasik giyimde, ister spor kot pantolonlarda kullanılabilecek olan pantolon askıları, oldukça farklı bir tarz yaratabilmektedir. Bu sayede hem iş hayatında hem sosyal hayatta bu aksesuarı kullanabilmektedirler.

askı

Kundura Tarzı Ayakkabılar: Son zamanlarda kadınlar kısa paça klasik pantolonlar ve kunduraya benzeyen ayakkabı tarzları ile oldukça farklı bir tarza bürünebilmektedir. Böylelikle erkeksi ama zarif bir hava yakalanabilmektedir.

kundura

Fötr Şapka: Kadınların daha maskülen bir görünüme sahip olmasını sağlayan fötr şapkalar 2016 modasına ayna tutuyor.Çevremizde bu tarz şapkaları bu sene oldukça fazla görebiliriz.

fört şapka

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Kumaşlardan Tasarlanmış Gördüğünüzde Mutlaka Giymek İsteyeceğiniz 10 Elbise başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kadınlara Erkek Giyim Tarzının Erkeklerden Daha Çok Yakıştığının 10 Görsel İspatı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
CLOSE
CLOSE