Kadına Dair Herşey

Kadınlarda En Etkili 7 Doğum Kontrol Yöntemi

Kadınlarda En Etkili 7 Doğum Kontrol Yöntemi

Kadınlar tarih boyunca doğurganlıklarını kontrol etmek adına birçok farklı yöntem denemiştir.Ve bu yöntemler içerisinde kimi başarılı olurken,hazıları ise istenmeyen gebeliklere neden olabilmiştir.Ancak bugün sayende.net ekibi olarak tüm bildiklerinizi bir yana bırakıp,en etkili doğum kontrol yöntemleri içerisinde kesin etkiye sahip olanları bir araya getirdik.

Kadınlar için doğum kontrol yöntemleri

Bugün gelişen teknolojiyle birlikte birçok yöntem var aslında.Doğum kontrol halkasından tutun da,iğne,spiral ve fitile kadar birçok yöntemi sayabiliriz.Gebelik her zaman istenmeyebilir.Ve bu istenmeyen durumlarda beş kuruş para harcamadan deneyebileceğiniz bedava yöntemler de mevcut.

İşte ilk yöntem,şöyle bol sarmısaklı ve sirke ilave edilmiş işkembe çorbası

kadınlarda doğum kontrol

Yok ben işkembe sevmiyorum diyorsanız,bol soğanlı lahmacun da olabilir,endişelenmeyin.

Ağdayı unutun

kadınlarda doğum kontrol

Bu hem sizin olası bir ilişkiye girmenize engel olur,hem de partnerinizin hevesini kursağında bırakır.En etkili doğum kontrol yöntemlerinden bir tanesidir.

Beklenmeyen telefonlar doğum kontrol için yardımcı olabilir.

kadınlarda doğum kontrol

Burada bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.Anenizle yapacağınız bitmek bilmeyen telefon görüşmesi yaydığı radyasyonla partnerizin sperm kalitesini düşürürken,aynı zamanda bu konuşmanın bitmeyeceği yönünde eşinizde algı oluşmasını sağlayacak ve yatakta sızmasına neden olacaktır.

Eski usül basma kumaş gecelikler

kadınlarda doğum kontrol

Eşinizde; “Ben bu geceliği en son annemin üstünde görmüştüm” düşüncesi oluşup, size bakış açısı sevgi dolu olarak değişecektir.

Geceliğin kar etmediği durumlarda beyaz içliklerkadınlarda doğum kontrol

Gecelikten umduğunuzu bulamadınız mı?Sorun değil.B planı işte bu pijamalar.Hem soğuk kış aylarında sıcak da tutacaktır.Ancak bu imajı ve eşinizde oluşan psikolojiyi değiştirmek biraz zaman alabilir.

Çıtçıtlı bodylerkadınlarda doğum kontrol

Eşiniz,beş dakikalık iş için bu kadar zorluğa ne gerek var diye düşünecektir.

Gıcırdayan yatakkadınlarda doğum kontrol

İşte en etkili doğum kontrol yöntemlerinden biri.Yatağın gıcırdaması eşinizin üzerinde konu komşunun diline düşmeyelim diye bir toplum baskısı yaratacak ve etkili olacaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Photoshop Sen Nelere Kadirsin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kadınlarda En Etkili 7 Doğum Kontrol Yöntemi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ