Kadına Dair Herşey

Kadınları Etkileyebilecek 5 Hediye

Kadınları Etkileyebilecek 5 Hediye

       

Kadın olup da hediyelerden hoşlanmayanınız var mı? Mümkün değil… Kadının tabiatına aykırı olurdu. Bir erkekseniz kadınlara karşı alınabilecek birbirinden güzel hediyeler olabilir. Bunlardan en göz önünde olanları biraz inceleyelim.

  1. Zarafetin Adı Çiçek

bayan-hediye-1

Yüzyıllardır değişmez kural… Her kadın muhakkak çiçeklerden hoşlanıyor. Kadınları çiçeklere benzeterek abartmış olmuyoruz. Kadının doğasında muhakkak bir çiçek aşkı bulunuyor.

  1. Kadınların Şık Olma Arzusu ve Takı Aşkı

bayan-hediye-2

Kadınların şık olma arzusu erkeklere oranla daha farklı ve çok daha ötede yer alıyor. Kadınlar 24 saat çekici olmayı arzular. Bunun en başında gelen takılar… Kadın ve takı aynı karede çok hoş gözüküyor değil mi?

  1. Baştan Çıkarıcı Kokular

 bayan-hediye-3

Akılda kalıcı olmak kadınlar için en başlıca kural… Bir kadını etkilemek için hediye alacaksanız kesinlikle etkileyici bir parfüm olmalı… Çok fazla düşünmemek gerekiyor. Kesinlikle şaşırtıcı bir hediye istiyorsanız parfüm yeterlidir.

  1. Bayanların Kozmetik Merakı

bayan-hediye-4

Her kadın kendisini muhakkak beğenir ve güzelliğinin üzerine güzellik katmaya çalışır. Estetik görünmek için her yola başvurabilirler. Bu nedenle onlara alınabilecek en güzel hediyeler arasına kozmetik ürünleri de girer.

  1. Çikolatanın Büyüleyici Etkisi

bayan-hediye--5

Çikolatanın mutluluk verdiğini herkes biliyor. Kadınlar âşık oldukları erkek tarafından şımartılmayı seviyor. Şımartılmak bir bayanın kendisini özel hissetmesi anlamına gelir. Bunun en başında da çikolata gelir.  Çikolata başlı başında mutluluk hormonu salgılayan bir tatlı… eğer hediye düşünüyorsanız bir kutu çikolata inanılmaz yerinde bir karar olacak…

Bir önceki yazımız olan Kadınların Eşlerinden Beklediği 5 Yardım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kadınları Etkileyebilecek 5 Hediye Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ