Kadına Dair Herşey

Kadınları Mutlu Etmenin 6 Yolu

Kadınları Mutlu Etmenin 6 Yolu

Maalesef b başlık altında herhangi bir maddeye yer veremiyoruz… Neyse hadi birkaç tane emin olduğumuz var onlarla idare edin.

  1. Sürprizler ile Beslenen Kadın Ruhu

Büyük küçük fark etmez, sürpriz yapın da bir rahatlasınlar lütfen… Kadın beyni sürpriz ile orantılı çalışır. “Bana sürpriz yaptı, hmm demek bana değer veriyor, uğraşmış falan da dur mutlu olayım” şeklinde bir çark dönmesi vardır.

  1. Hediyeler ile Şımartılmak

kadinlari-mutlu-etme-2

Bazı kadınların gözü yüksektedir tabi pahalı hediyelerden hoşlanır. Fakat hediyenin asıl kavramını idrak edebilmiş olan kadınlar, ufacık bir hediye ile mutlu olmasını bilmektedir.

  1. Alışverişe Çıkın

kadinlari-mutlu-etme-3

Bu madde sizi maddi manevi zora sokacak ama sevdiceğinizi mutlu etmek istiyorsanız bu dikenli yolda yürümelisiniz. Tabi lütfen yanınızda mutlaka full şarjlı cep telefonunuz, her yerde kolaylıkla açılabilen katlanabilir tabure ve limitsiz kredi kartı ile gelin. Böylece mağaza önlerinde ayakta dikilmeyerek telefonunuzla oynayabilirsiniz.

  1. Romantik Olun

kadinlari-mutlu-etme-4

İlla güller, şampanyalar, mumlara gerek yok. Klişelerden uzak durun. Bazen saçlarını şefkatle okşarken söyleyeceğiniz iki cümle bile romantik bir ortam yaratabilir.

 

  1. İlgili Olun

kadinlari-mutlu-etme-5

Eğer dün mesajlaşırken “hasta gibiyim kendimi iyi hissetmiyorum” dediyse bugün bu ayrıntıyı es geçmeyin. Mesajlarla esir etmeyin ama varlığınızı da hep hissettirin.

  1. Ona Yemek Hazırlayın

kadinlari-mutlu-etme-6

Kadınlar mutfağa giren erkeğe bayılır. Evlenince ne kadarlık iş kilitleyebileceklerini bu şekilde anlayabilirler. Fakat lütfen mutfağı dağıtmayın, iki lokma yedirdiniz burnundan getirmeyin.

 

Bir önceki yazımız olan Erkeklerin Arzuladığı 7 Kadın Tipi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kadınları Mutlu Etmenin 6 Yolu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ