Kadına Dair Herşey

Kadınların 6 Adımda Kuaförde Yaşadıkları

Kadınların 6 Adımda Kuaförde Yaşadıkları

Evet, o bilinmezlik dolu kapıdan girince başlayan stresli saatler… “Bana bırak” diyen o kuaför ve saçlarınızı baş başa bırakma anı!

  1. Uçlarından Aldıracaktım da…

cansever

Yapmayın… O sihirli sözcükleri kuaförünüze söyleyerek onu bir canavara dönüştürdünüz bile. Rapunzel olarak girdiğiniz kuaförden Cansever olarak çıkmanız an meselesi…

  1. Kahküllerimi Kısaltabilir Misiniz?

kahkül

Kuaförünüzün “Ne demek büyük bir zevkle” dediğini duyar gibiyiz… Kediye ciğeri teslim ettiniz. Gözünüze giren kâhküllerinizi özleyeceğiniz günler yakın…

 

  1. Kat Attırmak İstiyorum

kat arttırma

Kuaförün biraz oradan biraz buradan ustalıkla kestiği ve çektiği fönden sonra size aynada şaheserini gösterdiği anlar mutlu olacaksınız. Bir de gidin yıkayın bakalım o saçları… Fönsüzken makas izleri, kırpık saçlar, uzun kısa saç tutamları ile kalabilme olasılığınız ve kendinizi besleme gibi hissetme olasılığınız çok yüksek.

  1. Doğal Gelin Başı İstiyorum

bulent

Doğallık ve kuaför… Maalesef gelinlerimiz, kuaförün: “sen bana bırak” felsefesi altında yok olup birer birer Bülent Ersoy’a dönüşmeye mahkûmdur… Kır düğünüyse örnekteki gibi çiçek de koydurtmayı ihmal etmeyin.

  1. Gelinin Kız Kardeşi

kiz kardes

Baldızlar dikkat çekmek adına, içten içe besledikleri sinsilik ve kıskanç duyguları ile ablalarından daha güzel olmayı hedeflerler. Kuaförler de “küçük” hileler sayesinde kardeşleri istedikleri başarıya ulaştırır.

  1. Sadece Hafif Far ve Rimel

hafif far

Kuaföre makyaj yaptırmaya gittiyseniz, yanında çalışan elemanı sizde bütün hünerlerini göstermek isteyecektir. Bu oyuna gelmeyin.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Yılının En Güzel Topuz Modellerinden Sadece 20 Tanesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kadınların 6 Adımda Kuaförde Yaşadıkları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ