Kadına Dair Herşey

Kadınların Erkeklerde Hoşlanmadıkları Hareketler

Kadınların Erkeklerde Hoşlanmadıkları Hareketler

Kadınların Erkeklerde Hoşlanmadıkları 6 Davranış

Kadınların etkileyici buldukları özellikler ile, erkeklerin etkileyici görünüyorum sandıkları ve bu sebep ile devam ettirdikleri davranışlar kadınlar tarafından son derece itici nitelikte olabiliyorlar.

Kadınların erkeklerde hoşlanmadıkları davranışların başında saygısız erkekler gelse de yapılan araştırmaların sonuçlarına bir göz atalım.

Kadınların Hoşlanmadıkları Bakımsız Erkekler

erkek-eliKadınların erkeklerde ilk dikkat ettikleri yerler kuşkusuz elleridir, elleri temiz olan erkeklerin vücudunun da temiz olduğu algısı vardır. Kimse yenmiş tırnaklardan veya tırnaklarının arası siyah şeritler ile kirli görünen bir erkeğin elini tutmak istemeyecektir.

Kadınlar konuşurlar iken göz teması kurmaktan hoşlanırlar, bu esnada burnunuza mikropların girmesine engel olmak amacı ile burnunuzun içinde duran kıllar nefes alıp verdikçe dışarı çıkıyorsa kadınların orda durmayıp kaçacağından emin olabilirsiniz.

Yediğiniz yemek bıyıklarınızdan anlaşılıyorsa durum oldukça vahim. Bakımlı ve düzenli bıyıklar sizi ne kadar çekici kılıyorsa, çok uzattığınız ve artık yemeklerinize karışan bıyıklarınızda o kadar itici kılıyor emin olabilirsiniz. Ayrıca kadınlar sırtı kıl kaplı bir erkeğe sarılmak istemezler.

Terlemek doğal bir durumdur ancak ter kokmamak sizin elinizde, çoban köpeği gibi kokan birinin yanında bırakın kadınları kimse durmak istemez. Gerekirse her gün duş alın ve duştan sonra deodorant kullanın.

Kadınların Erkeklerde Duymaktan Hoşlanmadığı Sözler

Kadınların erkeklerde hoşlanmadığı sözlerden bazıları şöyledir; Kadınların beyni doğaları gereği erkeklerden farklı çalışmaktadır. Ve bu durum onları daha duygusal yapar siz yanlışlıkla bile olsa ona başka bir kadının adı ile seslendiyseniz bu kadını kızdırmakla kalmaz ilişkinizi bitme noktasına kadar getirebilecek hassas bir konudur.

Devamlı cinsel hayatınız ile ilgili sorduğunuz sorular kadınların erkeklerden hoşlanmadığı davranışlardan biridir. Bu konuda kendinize güvenin ve bu güvenin kadınınızı etkilemesine izin verin.

Erken boşalma ve ereksiyon gibi yaşanan sorunlardan sonra erkeklerin ‘bu daha önce olmamıştı’ diyerek kendilerine yediremedikleri için söylediklerini kadınlar zaten biliyorlar. Bu bahaneleri dakikalarca anlatan erkeklere sinir olurlar.

Tam beraber oturdunuz ve sohbet ediyorsunuz veya bir şeyler yapmaya karar verdiniz ‘ Maç başladı mı Acaba? Ve ya maç ne oldu acaba? ‘ gibi sorular kadınları çileden çıkarır

Ve en çok sinirlendiren hatta kavga da söylenmemesi gereken cümlelerden biri ‘kilo mu aldın sen? ‘ gerçekten kilo almış olsalar bile kadınlar bunu erkeklerden duymaktan hiç hoşlanmazlar.

Erkeklerin Üzerinde Görmek İstemedikleri Aksesuarlar

beyaz-corapKadınların erkeklerde hoşlanmadıkları hareketler biri de eskiden kalma alışkanlıklar konusunda direnmeleridir.

Mesela yumurta topuk giydikleri ayakkabılarını beyaz çoraplar ile kullanmalar, ellerinde tespih ile gezmeleri kadınlar tarafından oldukça itici bulunur.

Küçük parmağa takılmış büyük taşlı yüzükler de kadınlar tarafından hoş karşılanmaz

Kadınların altın sevdiğini biliyoruz ama erkeklerin altın kullanmalarından hiç hoşlanmıyorlar, erkeğin boynundaki parmak kalınlığındaki zincir ben zenginim havası yaratıyor diye düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz.

 

Bir önceki yazımız olan Aşkın Beyin Üstündeki Etkileri başlıklı makalemizde aşkın etkisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Kadınların Erkeklerde Hoşlanmadıkları Hareketler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ