Kadına Dair Herşey

Kadınların Ne Demek İstediğini Anlamak

Kadınların Ne Demek İstediğini Anlamak

Kadınlar bir bulmaca gibidir. Evet derken hayır diyor olabilirler, evet derken gerçekten evet de diyor olabilirler. Belki de hiçbir şey demiyor da olabilirler orayı tam anlayamadık.

  1. Bu Elbise Beni Kilolu Gösterdi Diğğ mi?

kadinlari-anlamak-1

Yoo yoo bu bir tuzak soru. Aman diyelim, sakın bu tuzağa düşmeyin. “Hayır hayatım olduğundan daha zayıf gösterdi” diyerek zekice bir cevap verdiğinizi de sanmayın. “Ne demek ben kiloluyum da bu elbise mi zayıf gösterdi de vıdı vıdı da bıdı…”gibi bir cevap geç kalmayacaktır.

  1. Yemek Biraz Tuzlu mu Olmuş?

kadinlari-anlamak-2

İşte bir tuzak soru daha. Evet dediğiniz an sofradan kalkmanız gerekebilir.

 

  1. Bu Renk Saç Bana Yakıştı mı?

kadinlari-anlamak-3

Kritik sorulardan biri daha… Yakıştı deseniz, bir önceki yakışmamış mıydı cevabı her an yüzünüze çarpmaya hazır beklemede. Yakışmadı deseniz vay halinize.

  1. Alışverişe Çıkmayalı Çok Oldu

kadinlari-anlamak-4

Bu cümleyi duyduktan sonra ölü taklidi yaparsanız size çok zarar vermeyecektir. Alışveriş vakti geldiyse ya alışverişe çıkmayarak uzun trip mesajları okumaya hazır olun ya da alışverişe çıkarak uzun kredi kartı slip yazılarını okumaya hazır olun.

  1. Şu Kız mı Güzel Ben mi?

En büyük sınavlardan biri olan bu soru ile her erkek en az bir kez karşılaşacaktır. Verilecek çok kapsamlı cevaplar olsa da siz; “Hangi Kız?” Sorusunu yönelterek vakit kazanmayı deneyebilirsiniz. Sakın “Sen daha güzelsin” cümlesini kurmayın. “Ne yani o güzel ama ben biraz daha mı güzelim” gibi bir cümle duyacağınızdan emin olun.

Bir önceki yazımız olan Kadınları Etkileyebilecek 5 Hediye başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kadınların Ne Demek İstediğini Anlamak Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ