Kadına Dair Herşey

Kalın Telli Saçlara Sahip Bayanlar İçin On Beş Model

Kalın Telli Saçlara Sahip Bayanlar İçin On Beş Model

Gür kalın telli saçlara uygun kesim modelleri

Öncelikle, kalın telli saçlara sahip ve kestirme ye karar verdiyseniz kendinize e uygun olan saç modelini seçmelisiniz. Saç tipinize uyacak modeli seçmelisiniz. Saçınızın kaliteli  telli olduğu için kafanızda bir ağırlık yapacak ve bu sebep e kısa kestirmek te isteyebilirsiniz. Bu seçenek sayesinde saçlarınız daha kolay kuruyacak ve şekil vermeniz daha kolay hale gelecektir. BH durum sizin daha pratik olarak saçlarınıza şekil vermeniz için size avantaj olacaktır.

Öncelikle kalın teli saçlara sahil iseniz sevinmelisiniz çünkü daha çok saç modeli yapabilirsiniz. Bu bir ayrıcalıktır aslında, saç kişiyi çekici ve alımlı göstermektedir.

Kalın teli saçlar nasıl kesilmeli

Kalın telli bayanlar çok şanslı kişilerdir. Sebebi, kalın telli saçlar diğer saçlara göre çok daha fazla model seçeneği sağlamaktadır. Model seçer iken, yüz şeklinize uygun olan modeli seçerek çok güzel görünebilirler. Kısa saç modelleri 2017 yılı için yine moda olarak karşımıza çıkmaktadır. Mesela küt saç modeli kalın saçlı kişiler için kesinlikle tercih edilmelidir. Saçlarınıza birde mutlaka saç aksesuarları da kullanmaya önem vermek kişilerin çok daha şık görünmesini sağlayacaktır.

Kalın telli saçlara sahip olan kişiler kolaylıkla saçlarına şekil verebilirler. Çünkü saçlar gür ve hoş görüneceği için çok rahat saçlarınıza fön makinesi ile kolayca şekil verebileceklerdir.  Saçları ister kabartarak dalgalı görünüm ister düz bir model yapıp değişiklik yapabilirsiniz.  Saçlarınız için hep aynı  model saç modeli kullanmamalısınız. Değişiklik yapmaktan korkmamalısınız. Kalın saçlara sahip olan kişiler için birbirinden çeşitli saç modelleri bulunmaktadır.  Kuaförünüze istediğiniz saç modelini söyleyerek dilediğiniz ve yüz şeklinize uygun saç modelini seçerek hemen değişiklik yapabilir ve saçlarınızı kestirebilirsiniz.

Kalın telli saçlar için kısa bayan saç modelleri

Kalın saçlara sahip iseniz; kısa kenarlı saç kesimi yaptırabilirsiniz.

Kalın telli saçlara sahip kişiler, uzun ve yandan kahkul kullanabilirler.

Kısa ve katlı saç kesimleri modelleri de;  tam kalın saçlı kişilere göre saç modelidir.

Kalın telli saçlar için bir tarafı kısa olan modeller de uygun modeller arasındadır.  Saç modeli seçmene kişinin karakteri de önemlidir. Kişi şirin bir kişiliğe sahip ise küt kestirdi saç aksesuarı ile şirin görünebilir. Hareketli kişi ise bir tarafı kısa saç modeli seçebilir.

 

Bir önceki yazımız olan Müthiş Görünmeye Devam Etmeniz için 7 Harika Makyaj Fikri başlıklı makalemizde makyaj fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Kalın Telli Saçlara Sahip Bayanlar İçin On Beş Model Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ