Kadına Dair Herşey

Kapı Stickerları Evinize Şıklık Katacak

Kapı Stickerları Evinize Şıklık Katacak

Son zamanlarda ev dekorasyonlarının vazgeçilmezi haline gelen stickerlar, gün geçtikçe daha çok evde karşımıza çıkmaya başladı. Küçük dokunuşlarla ve odanıza benzersiz bir şıklık kazandıracak duvar stickerları, fiyatlarıyla evinizi çok ucuza çok modern bir görünüme sokmanıza olanak sağlıyor.

Kapi sticker uygulamasi

Öncelerde sadece kafelerin tuvalet kapılarında bay-bayan wc şeklinde karşılaştığımız duvar ve kapı stickerları şimdilerde ev modasının vazgeçilmezi haline geldi. Duvarlarınıza parça parça güzel detaylar eklemenin yanı sıra tüm duvarı kaplayabileceğiniz 3 boyutlu duvar kaplamaları da evinize eşsiz bir görünüm katacaktır.

3 boyutlu duvar kaplamaları ile odanızı sıkıcı görüntüsünden kurtarıp modern bir hale sokabilirsiniz ve bunu duvarları boyamaktan daha az zahmetli ve daha az masrafla yapabilirsiniz. Evinizi şenlendirmek için ekleyeceğiniz bu detaylar misafirlerinizin oldukça ilgisini çekecektir. Salon, mutfak ve oturma odalarımızı güzelleştirirken tuvaletler de elbette unutulmamış. Görenleri tebessüm ettirecek sevimli, neşeli klozet stickerları da evimizin her kısmında dekorasyonu önemsediğimizi misafirlerimize sunacaktır.

3 Boyutlu Kapı Sticker Uygulamaları

Modern evlerin bir diğer vazgeçilmezi de 3 boyutlu kapı stickerları oldu. 3 boyutlu kapı stickerları ile kapınıza gelenleri ister uçsuz bucaksız bir tünele giriyormuş hissi verebilir, isterseniz güzel bir deniz manzarasıyla karşılayabilirsiniz. 3 boyutlu sticker ile kapınıza bir merdiven görünümü vererek ya da devam eden bir koridor şekline sokarak misafirlerinizi daha içeri girmeden yüzünü güldürebilir ve şaşırtabilirsiniz. 3 boyutlu kapı stickerlarını kapılarınızın dışında buzdolaplarınıza, gardıroplarınıza ve pencerelerinize uygulayarak da ilgi çekici ve eşsiz bir dekorasyon sağlayabilirsiniz. Üstelik sıradan kapılarınızı bir sanat eserine çevirecek bütün bu güzel detaylara uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. 3d kapı sticker fiyatları 150-200 TL arasındadır.

3 boyutlu kapı, duvar, klozet dekorasyonlarına siz de sahip olmak istiyorsanız en büyük zorluğunuz muhtemelen model seçmek olacaktır. Çünkü bu stickerların çok çeşitli ve yaratıcı seçenekleri var. 3 boyutlu kapı stickerı satın almak istiyorsanız yapmanız gereken internetten bir model seçip kapı boyutlarınızı yazarak sipariş vermek veya ev dekorasyon mağazalarına gitmek olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Salonunuzu Daha Geniş Göstermenin Yolları başlıklı makalemizde evi geniş gösteren boya renkleri, geniş salon ve Salonu Geniş Göstermenin Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.


Kapı Stickerları Evinize Şıklık Katacak Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ