Kadına Dair Herşey

Karşınızdakini 30 Saniyede Etkileyebilme Yolları

Karşınızdakini 30 Saniyede Etkileyebilme Yolları

Elde edilen başarıların sırrı insanlar ile olan ilişkilere ve onlar üzerinde bıraktığınız etkiye dayanır. Karşı tarafa verilen güven başarıyı tetikler. İnsanlar saniyeler içerisinde sizden pozitif ya da negatif elektrik alabilirler. İşte insanların kalbini ve beynini kazanma taktikleri sizler için aşağıda sıralanmış durumda. Hadi sırayla uygulamaya başlayın ve başarıya giden yolda önünüze kırmızı halılar serilsin.

  • Sakin olun ve kaçacak ya da savaşacak imajı yaratmayın

etkileme-1

İlk görüşmenizde içgüdüsel olarak karşınızdaki kişi size güvenmiyor. Bu durumda paniklemeden sadece mantığınızla hareket edin ve hiçbir tehdit oluşturmadığınızı karşınızdakine sakin hareketlerinizle belli edin.

  • Karşınızdakinin sınırlarına saygılı olun

etkileme-2

Hoşgörülü ve saygılı tavırlarınız karşınızdaki tarafından saniyeler içerisinde algılanabilecek size artı kazandıran çok hoş ve etkili tavırlardır. Geri adım atmanız gerekiyorsa gücenmeden geri çekilin ve sizi kabul etmesi için zaman verin. Karşınızdaki bu tavrınız karşısında zaten sizi yanında görmek isteyecektir.

  • Vücut Dilinizi Etkili Kullanın

etkileme-3

Eliniz başka gözünüz başka olmasın kardeşim. Hal ve hareketlerinizle karşınızdakine gerektiği zamanlarda sinyaller gönderin. Bir bakış, bir dokunuş gibi. Sizin orda yanında olduğunuzu bilsin

  • Pozitif Kalmaya Özen Gösterin

etkileme-4

Tüm olumsuzluklara rağmen beyninizde sadece pozitif tarafları muhafaza edin. Başarı için negatif hatıralara değil pozitif olaylara ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Negatif kısımlar sizi sadece strese sokacaktır

.

  • Meraklı ve İlgili Olun

etkileme-5

Fazla merak başa iş açar derler ancak karşınızdakini etkileyebilme yollarından bir tanesi de onu merakla dinlemek ve konuşmalarına ilgi ile yaklaşmaktır. Zaman geçtikçe sizin ona olan ilginiz size karşı farklı bir yaklaşım sergilemesine neden olacaktır. Bu da kalabalıklar arasında fark edilmenizi ve başarı konusunda iplerin elinize yavaş yavaş geçtiğini gösterir. Bakışlarınızı üzerinden almayın.

  • Giyinmek Başarı İçin Önemlidir

etkileme-6

Bir başkası gibi giyinmeyin. Kendiniz olun ve tarzınızı yansıtmaktan çekinmeyin. İlerleyen zamanlarda bu size avantaj sağlayacak. Başlarda farklı tarzlarla insanların karşısına çıkarsanız ileride hayal kırıklığına neden olursunuz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bayanların Rahat Kullanabileceği 10 Otomobil Modeli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Karşınızdakini 30 Saniyede Etkileyebilme Yolları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
CLOSE
CLOSE