Kadına Dair Herşey

Katlı Saçlar Ve En Trend Modelleri

Katlı Saçlar Ve En Trend Modelleri

Kısa saçlarda ya da uzun saçlarda katlı kesim ile şekillendirilen saçlar çok daha modern kesimlere sahip olmakta ve çok daha kolay şekil alabilmektedirler. Uzun katlı saç modelleri, uzun saçların modern bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır.İster düz, ister dalgalı olsun katlı kesim her türlü saça uygulanabilen modern bir kesim yöntemidir. Katlı kesim ile zayıf saçlar yoğun görülebilmekte, çok olan saçlar da kabarmayan ve kolay şekil alan bir forma sahip olmaktadırlar.

Katlı Saç Modellerinin Kullanımı

Uzun ya da kısa saçlarda uygulanan katlı kesim sayesinde evde kendiniz saçlarınıza çok daha kolay şekiller verebilirsiniz. Katlı saç kesimi kullanım kolaylığının yanında modern havasıyla dikkatleri üzerinize çekecektir.

Özellikle kısa saçlardaki katlı kesimleri köpük, jöle gibi yardımcı malzeme ile kısa sürede şekillendirmek mümkün olmaktadır. Yaz aylarının vazgeçilmezi kısa saçların kullanımı ve şekil alması genellikle zor gibi görünmekle birlikte katlı kısa saç modelleri sizlere şekil almada zorluk çıkarmayacaktır.

Yüz Tipine Göre Katlı Saç Modelleri

Saçların boyundan kesim şekline kadar her ayrıntısı yüz tipinize uygun olmalıdır. Bu konuda profesyonel yardım almanız gerekebilir. Yüz tipine göre saç modelleri incelendiğinde, daha küçük ve minyon yüz tiplerinde olanlara özellikle katlı kısa saç modelleri yakıştırılmaktadır.Yanlardan yüzünüz geniş ise yandan öne doğru şekillendirilmiş orta boy katlı kesimler sizin yüzünüze yakışacaktır. Katlı modellerde genellikle kakül tercih edilmekte olup, alın kısmınız geniş ise kakül kestirmenizi öneririz.

uzun Kısa Katlı Saç Modelleri

Katlı Saç Kesiminin Modası

Katlı seç kesimi ister uzun ister kısa saçta olsun her zaman canlı olarak devam etmektedir. Modası geçmeyen katlı kesimlerin kullanımı da çok kolaydır.Katlı saç modelleri 2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da moda olacak gibi duruyor. Hala geçerliliğini koruyan katlı saç modellerini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadınların Hayatlarını Kolaylaştıracak 14 Güzellik Hilesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Katlı Saçlar Ve En Trend Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ