Kadına Dair Herşey

Kimdir Bu Yanlış Erkek

Kimdir Bu Yanlış Erkek

Artık günümüzde insanların bir ilişkiye başlamadan önce ilk baktıkları ve bu konuda çoğu insanın yanıldığı konu güvendir. Güven hissi sağlanmadığı sürece ve güvensizlik olduğu sürece hem bir şüphe ve kuşku ile ilişki gidebildiği yere kadar sürüklenir. Bu sebepten dolayı bayanların erkek seçimi çoğu kez yanıltabiliyor. Erkeklerin bayanlara göre aldatma olasılığı daha yüksektir. Bunun belirtisi hem duyduklarınız hem de geçmişten bu zaman kadar tutulan istatistiklerdir. Bayanların yanlış erkek seçimi de tam da bu sebepten düşünülebilir. Artık günümüzde aldatma oranları nadir erkeklerin aldatmaması ile karşı karşıyadır.

Yanlış Erkek Nasıl Belli Olur?

yanlis-erkekBayanlar erkek seçimlerinde doğru erkek kim diye merak ederler. Bu tamamı ile sizin davranışlarınız ve sevgilinizi neye göre seçtiğiniz ile alakalıdır. Artık bazı erkeklerin bayanları cinsellik objesi olarak görmesi ile bu sorun git gide büyümektedir. Toplumumuz da bulunan sapık erkekler, şizofreni erkekler, kötü alışkanlığı bulunan erkekler kendilerini göstermeleri daha belirgin hale gelmiştir. Yanlış erkek kim? Diye merak ediyorsanız, bunu aşağıdaki sorulara göre cevaplayabilirsiniz. Çünkü bu sorunlar bulunuyorsa, sadece sizin için yanlış değil, ileride çocuklarınızın baba modeli için de yanlış seçim olacaktır.

  • Kötü alışkanlıkları bulunuyor mu?
  • Yanınızda başka bayanlar hakkında yorum yapıyor mu?
  • Eski sevgilileri ile sizi kıyaslıyor mu?
  • Yanınız da argo konuşabiliyor mu?
  • Sizi önemde hissettirecek hiç hareketi yok mu?
  • Size hep yanlışlarınızı mı söylüyor?
  • Bilmediğiniz sürekli hakkında bir şey mi duyuyorsunuz?
  • Ailesi hakkında bilgi sahibi misiniz?

Bu soruların çocuğunun cevabı ters ise, biraz daha dikkatli incelemeniz ve hemen güvenmemeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Yanlış Erkek Düzelir Mi?

Her ne kadar kötü görünüyor olsa da sevmişseniz ve düzelmesini istiyorsanız bu sizin elinizdedir. Ama düzeltmeye çalışırken daha kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz ve üstüne düştüğünüz için kendini daha çok rahat bırakabilir ve sizin vazgeçemeyeceğinizi gördüğü için istediğinizden daha kötü birisi olabilir. Yanlış erkek seçimleri size hemen kötü etki yapmasa da bir gün pişman olabilirsiniz. Sakın hayatınızı paylaşacağınız kişiyi parasına, namına, şöhretine, boyuna posunu göre seçmeyin. Bu hem sizin için hem de kuracağınız aile için çok önemli bir unsurdur.

Bir önceki yazımız olan Sevgililer Günü ve Sevgilim Yok Diyenlere Tavsiyeler başlıklı makalemizde 14 şubat, aşk ve sevgililer günü hakkında bilgiler verilmektedir.


Kimdir Bu Yanlış Erkek Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
CLOSE
CLOSE