Kadına Dair Herşey

Kış Davetleri İçin Nasıl Kombinler Yapılır?

Kış Davetleri İçin Nasıl Kombinler Yapılır?

Kış aylarında yapılan kombinlerin seçimi oldukça zordur. Gidilen davetler, toplantılar ve düğünlerde kıyafet seçiminde gerekli parçaları bir araya getirildiğinde günün en şıkı olmak mümkün. Kış aylarında seçilecek olan kıyafetler farkında olunmasa da oldukça çeşitlilik gösterir.

Kış Aylarında  Kombinler  Nasıl  Olmalı?

Kış aylarında özellikle kadife elbiseler yırtmaç ya da göğüs dekolteli şekilde tercih edildiğinde kombinlene uygun olarak takılan aksesuarlarla göz doldurmak mümkün.Ayrıca kış aylarında daha çok siyah,kahverengi,bordo,zümrüt yeşili gibi koyu  renkler çoğunlukla tercih edilse de iki parça şeklinde yapılan kombinlerde bir koyu bir de açık ya da canlı bir renge yer verilmesi de oldukça iyi bir seçim olacaktır.

kis-davetleri-nasil-olmalidir2017 kış modası için ilham alabileceğiniz kombinleri bu yazımızda görebilirsiniz.

2017 Kış Modasının Şık Ve Sıcak Kombinleri

Özel bir davete gidilmesi durumu  söz konusuysa  gidilecek olan mekana göre mini elbiseler tercih edilebilir ve bu durumda çorap çizmelerle kombinlendiğinde  güzel bir kombin olacaktır.Ayrıca kış aylarında davetlerde,düğünlerde ve toplantılarda kürk detayını çantanızda,elbisenizde veya montunuzda kullanmanız kışı en iyi şekilde yansıtmanızı  sağlayacaktır.Eğer elbiseden yana bir tercih yapmayacaksanız pantolon ve gömlek ya da pantolon ve şık bir kazakla kombinleyeceğiniz iddialı ayakkabı ve çantanızla şık olmanız mümkün.Kış aylarında daha çok bot ya da çizmeden yana tercih yapılmasının yanı sıra opak çorap ile birlikte giyebileceğiniz stiletto ayakkabılarınız da iyi bir tercih oluşturabilecek derecede iddialı olabilir.Ayrıca kış aylarında işlemeli kazaklarla yapacağınız kombinlerinizde renkli şapka ve çanta seçimi yaparak sade ve şık olmayı tercih edebilirsiniz.

kis-kombinleriKış  aylarında bilinçli olarak yapacağınız ve kış mevsimi aksesuarlarını yani eldiven,şapka,şal gibi ayrıntıları göz önünde bulundurarak yapacağınız kombinlerle bulunacağınız ortamın en göz alıcı misafiri siz  olabilirsiniz.Bu yüzden özellikle kombinlerinizi yaparken saç ve ten renginize yakışacağını düşündüğünüz parçaları elbise ya da iki parça halinde çanta ve ayakkabınız ile kombinleyebilirsiniz. Ayrıca kombininizi oluştururken iki renk ya da ikiden fazla renkten yana seçim yapma hakkınızı kullanmanız daha doğru olacaktır. Tek renk olarak kombin yapmayı düşünüyorsanız siyah renk ya da bordo renklerinde tercih edeceğiniz parçalarla sade ve bir o kadar da şık olmanız mümkün.

Bir önceki yazımız olan Uzun Duvaklı Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde duvak seçimi, gelinlik modelleri ve uzun duvak hakkında bilgiler verilmektedir.


Kış Davetleri İçin Nasıl Kombinler Yapılır? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ