Kadına Dair Herşey

Kış Düğünü Yapacaklara Öneriler

Kış Düğünü Yapacaklara Öneriler

Çoğu kişi düğününü hayal ederek işte kır düğünü olsun, upuzun duvağım olsun, kafamda papatya tacım olsun, şöyle olsun böyle olsun derken bir anda ortaya klasikleşmiş şeyler çıkar. Size rüya gibi görünen şey misafirlerinize alışılagelmiş, klasik gelebilir.

Eğer bir kış düğünü yapacaksanız kötü olacağını eğlenemeyeceğinizi falan düşünmeyin. Çünkü düğünü veya nişanı güzelleştiren mevsim değil sizsiniz. Peki, neler yapabilirsiniz.

En Özel Gününüzde Mutlu Hissedin.

Öncelikle günün en özel kişisi olduğunuzu unutmayın ve ille de insanlara şatafatlı, çok gösterişli ancak rahatsız edici bir konsept sunmanız şart değil. Önemli olan gelenlerin sizin yüzünüzde gerginlik değil mutluluk görmesidir. Bu nedenle kendinize odaklanın ve keyfini çıkarmaya bakın. Çünkü iki tahta iskemle de sevdiğinizle bir nikâh memuru eşliğinde evlenseniz bile önemli olan sonrasıdır. Bu nedenle kimseyi küçük ayrıntılarla bunaltmayın.

Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  1. Salon seçiminiz mevsim nedeniyle kapalı alan olması gerekiyor. Ancak bunu seçerken salonun çok basık olmamasına ve ısıtma sisteminin iyi olmasına dikkat etmelisiniz.
  2. Gelinliğinizi seçerken yine özgür davranabilirsiniz. Çünkü kış düğünü olması nedeniyle üzerine şık beyaz bir kürk alarak çok farklı bir romantik hava da katabilirsiniz kendinize.

    3.Fotoğraf çekimlerinizin klasikleşmiş çim üzerinde çekilen fotoğraflardan olmaması nedeniyle sevinmelisiniz. Kar üzerinde ya da köşklerde de çok farklı ve çok hoş fotoğraf çekimleri yaptırabilirsiniz.

  1. Kış düğünü balayı seçimizi etkileyecektir ancak emin olun daha romantik ve daha sıcak geçireceğiniz bir tatil olacaktır. Yazın balayında deniz ve kumla bütün haftalarını geçiren çiftlere hayret ediyorum. Kışın romantik bir şekilde atkınızı berenizi sarılın ve güzel kütük işletmelerde sıcacık çayınızı içerken yere dökülen sararmış yaprakları izleyin. Doğanın size bahşettiği tüm güzelliklerin tadını eşinizle birlikte çıkarın. Ve kış düğünü ayrıcalığına sahip olmanın verdiği ayrıcalıklardan faydalanın.

Kış Düğünü Yapacaklara Öneriler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ