Kadına Dair Herşey

Kış Mevsimi Sezonuna Özel Hit Parçalar

Kış Mevsimi Sezonuna Özel Hit Parçalar

Her mevsimin olduğu gibi kış mevsiminin de kendine özel güzel yanları vardır yakınmaktan vazgeçin artık. Kış güzeldir çünkü bolca kıyafet demektir ve kiloları güzel kapatır. Kış güzeldir çünkü o güzel trikolar her yerdedir. Kış güzeldir çünkü en güzel sosyal medya fotoğrafları dumanı tüten kahveyle çekilir ve kış dumanı tüten daha nice şeydir.

Raflar da kış sezonuna güzel bir giriş yapmışken kış sezonunu kimisi için sevilir kılabilecek kimisi içinde sevgisini daha da katlayacak hit parçaları gözden geçirelim.

Triko Kazaklar

Kış sezonuna özel hit parçalardan biri belki de ilkidir trikolar. Envai çeşit renk ve model çeşitliliğiyle taht trikolardadır. Çok da uyumlu parçalardır trikolar midi eteğe de eşlik eder denim kota hatta kumaş pantolona da.

Güneşli geçen kış günlerine uygun inceleri de mevcuttur kar kıyamete kavalye boğazlı çeşitleri de.

kis-mevsim-kiyafetleri

Hırka Ve Kabanlar

Hırka ve kabanlar kış mevsiminin vazgeçilmez ve olmazsa olmaz parçalarındandır. Tişörtlerden, yırtık denimlerden kopamayanlardan mısınız o zaman geçirin üzerinize kalın bir mont yine yaşatın içinizde yazı, baharı.

Peluşlar

Evet, hepimiz kürke karşıyız ama peluşlarda hemfikiriz. Kış aylarında onlarca eleştiriye rağmen tüylü peluş kabanlar her yerde olmaya devam ediyor. Evet, kimisine göre kaba görünebilirler ama havalı göründüğünü düşünen daha büyük bir kalabalığın varlığı da bir gerçek.

Battaniye Şallar

Evet, battaniyelerimizle sokaklarda geziyoruz her türlü eleştiriye açığız ama duymuyoruz.

Battaniye şallar hem oldukça kullanışlı hem de oldukça sıcak tutan aksesuarlardan. Birkaç senedir kış sezonuna özel hit parçalar arasında yerlerini de almış durumdalar.

Hem şal olarak kullanabileceğiniz hem de panço niyetine üzerinize alabileceğiniz bu şallar yalnızca kadınların değil erkeklerin de radarında olan parçalardan.

kis-elbiseleri

Bot Ve Çizmeler

Özellikle bilekte biten kısa botlar yalnız kış sezonunun değil yaz sezonunun da hit parçaları olmaya aday gözüküyor. Birçok markanın yaz koleksiyonlarına da bu bilek botlarını eklemeleriyle her mevsim sokaklarda rastlar olduk bu botlara.

Mini elbiselerin altında kullanılan çorap çizmeler, kot pantolonların altındaki bilekte botlar sokak modasının kış sezonuna özel hit parçalarından.

Bir önceki yazımız olan Gardırobunuzda Olması Gereken 5 Parça başlıklı makalemizde gardıropta olması gerekenler, kot ceket ve sigaret kumaş pantalon hakkında bilgiler verilmektedir.


Kış Mevsimi Sezonuna Özel Hit Parçalar Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ