Kadına Dair Herşey

Kışın En Kalıcı Kokuları

Kışın En Kalıcı Kokuları

Yaz – kış fark etmeden her mevsim güzel ve çevreyi etkileyici bir şekilde kokmayı herkes ister. Güzel kokular herkesi etkiler ve size olan yaklaşımı değiştirir. Kişinin tenine uygun, kaliteli bir koku ile doğru seçim yapabilirsiniz. Kış mevsiminde ise daha odunsu, kalıcı ve sıcak kokular tercih etmek etrafınızı büyülemek için iyi bir seçim olacaktır. Çok fazla parfüm sıkmaktansa kalıcı ve kaliteli bir parfüm tercihi ile az ama etkili bir sonuç sağlayabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki parfümler cilde değil kıyafetlerin üzerine sıkılmalıdır.

Kalıcı Koku Nasıl Sağlanır?

Kalıcı ve kaliteli parfümler seçmenin yanında daha kalıcı olmasını sağlamak içinde uygulanabilecek bazı yöntemler vardır. Bunlar:

  • Her zaman temiz bir tene parfüm sıkmak parfümünüzün daha kalıcı ve kokulu olmasını sağlayacaktır.
  • Ayrıca parfümü vücudunuzun neresine sıktığınızda çok önemlidir. Ciltte bazı bölgelerdeki derilerin tabakası daha ince olduğu için parfüm kokusunu daha çok tutar. Bileklerin iç kısmı, kulak arkası, göğüslerin arası parfümü daha kolay emer. Çünkü daha nemlilerdir.
  • Kuru bir cilde sahipseniz bol bol nemlendirmeniz gerekmektedir. Çünkü yağlı cilt tipleri parfümleri daha çok tutar.
  • Sadece markası sebebiyle bir parfüm tercihi yapmayın. Parfümün teninize uyumlu olması oldukça önemlidir.
  • Bir parfümü almak için hemen karar vermeyin. Gerektiği durum da 1 gün deneyip ertesi gün bile alabilirsiniz.

Dior – Hypnotic Poison İle Büyüleci Bir Koku

hypnotic

Dior – Hypnotic Poison Eau de Toilette parfüm, etkisini oldukça fazla gösteren ve büyüleyici bir kokuya sahiptir. Etrafı sarmalayan çarpıcı bir etki bırakır. Bunun yanında çok doğal bir kokusunun olması birçok kadın tarafından tercih edilen bir koku olmasını sağlamıştır.

Kadınsı Bir Koku ve Gucci by Gucci

gucii

Kadınsı bir kokusu olan Gucci by Gucci, zarif ve güçlü bir etki bırakmanızı sağlar. Bergamot, böğürtlen, portakal çiçeğinin üstlerde olduğu bu parfüm, paçuli ve sandal ağacı ile harmanlanmıştır. Kış için uygun, odunsu ve misk bir havası vardır. Kalıcı ve etkili bir parfüm tercihi için bu parfüm oldukça uygundur.

 

Bir önceki yazımız olan Kış Aylarında Sağlıklı Saçlara Sahip Olmak İçin 9 Pratik Bilgi başlıklı makalemizde güzellik hilesi ve sac bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.


Kışın En Kalıcı Kokuları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ