Kadına Dair Herşey

Kıskanç Kadınlara Tavsiyeler

Kıskanç Kadınlara Tavsiyeler

Kıskanç Kadınlar

Kıskançlık sorunu kadın cinayetlerinin en büyük sebebi iken, ilişkilerin derinden sarsılmasının da en önemli nedeni. Unutmayın ki kıskançlık bir yere kadar ilişkinizi evliliğinizi canlı tutarken, dozunu aştığında evliliğinizin temellerine zarar verecek. Özellikle ortada bir durum olmadan yaptığınız kıskançlıklar nedeniyle hem ruhunuz hem de ilişkiniz yorulacak. Aynı durum kıskanılan kadın için de geçerli.

kıskanc-kadıbn

Kıskançlık duyan kadın, temelsiz de olsa sorun ettiği konu yüzünden partnerinden bir şekilde intikam almak istiyor. Bunun için en sık başvurulan yöntem ise, sevgiliyi başka biri ile kıskandırmak. Ancak bu hayatınızda yapacağınız en büyük hata olacak. Çünkü erkekler bu duruma sizin gibi tepki vermezler ve asla ikinci bir seçenek olmazlar. Böyle bir yola başvurmanız durumunda emin olun ki size güveni kalmayacak ve ışık hızıyla terk edileceksiniz.

Birini kıskandığınız için erkeğin başının etini yiyip durmanız da çare değil. Kendinizi onun yerine koyun. Hiçbir suçunuz yokken size bu kadar yüklenilmesi ne kadar hoşunuza gider? Ya da kendinize hakaret edilmiş gibi hissetmez misiniz? Bir erkek eğer sizi gerçekten seviyorsa bunu her halinden anlarsınız. Çünkü erkekler düşündüklerini saklamak gizlemek konusunda bayanlar kadar usta değildirler ve durum ne ise hareketlerine hemen yansır. Kıskançlığınızın gerçekten sağlam temelli olduğunu düşünüyorsanız eğer ilişkinizi derhal bitirin. Yok eğer değilse gereksiz kıskançlıklar ile sevgilinizi ya da eşinizi yormayın.

Tercih edebileceğiniz diğer bir yöntem elbette ona hissettirmeden kıskanmak. Eğer başarabiliyorsanız bu size büyük avantajlar sağlayacak. Erkekler bazen sizi bilinçli olarak kıskandırmaya çalışırlar. Böyle bir durumda umursamaz davranarak böyle yollara başvurmasını engelleyebilirsiniz. Bunun yanında, eğer ortada gerçekten bir durum var ise, sakin ve habersiz davranarak sevgiliniz ya da eşinizin alarm durumuna geçmesini de engelleyebilirsiniz. Böylece hata yapma olasılığı her geçen gün artar ve siz de gerçeklere daha kolay bir yoldan yaklaşırsınız. Kıskanç olmayan yoktur da diyorsanız dizginleme yazısını yazalım en kısa zamanda.

 

 

Bir önceki yazımız olan Aşkı Kanıtlayan Cümleler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kıskanç Kadınlara Tavsiyeler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ