Kadına Dair Herşey

Kışlık Etek Kombinleri 2017 Modelleri

Kışlık Etek Kombinleri 2017 Modelleri

Kışlık etek sezonu açıldı diyebiliriz.Etekten vazgeçemeyenler, bu kış da pantolondan daha şık bir görüntüye sahip olan farklı boyda etek kombinleri ile sokaklarda olacaklar üşümek pahasına da olsa.Gerçi etek altına giyeceğiniz kalın çorap ya da tayt ile bu problem de bir nebze de olsa ortadan kalkıyor.Her ne kadar bazı bayanlar,kışın etek giyme konusuna biraz mesafeli yaklaşsa da farklı boyda ve modeldeki etekler ,güzel kombinlendiğinde ortaya harika sonuçlar çıkabiliyor.

kışlık etek kombinleri

Kışlık etek kombinleri

Kış ve soğuk olması demek,gardrobunuzdan sadece pantolon,kazak,mont olacağı anlamına ve sürekli bunları giymek zorunda olduğunuz anlamına gelmiyor.Şayet üşümenizi engelleyecek önlemleri alarak güzel bir kombinle kışlık etek de giyebilirsiniz.Ancak son dönemlerde moda olan ve adı skater etek olarak adlandırılan etek modelleri mevcut ki kışın giyilebilecek en doğru etek seçimi olarak karşımıza çıkıyor.

Nedir bu skater etek diye sorarsanız da,bizim senelerdir adına “çan etek” dediğimiz etek türü oluyor.

Moda terimleri sürekli bir gelişme kaydettiğinden,trendleri takip etmek adına biz de skater etek diyelim bari.Bu bizim çan etek,modacıların ise skater etek dedikleri eteklerle gerçekten de kış aylarında güzel kombinler ortaya çıkıyor.

skater-etek-kombini

Kalın bir çorap ya da taytla rahat ve şık kombin oluşturmada sınırınız yok.Zaten tayt ve kalın çoraplar en büyük kurtarıcınız olacak,o kesin.Bir hırka ya da kazakla birlikte ve hatta şık bir şapka da sizi üşümekten kurtarır.Oxford tarzı ayakkabılar ile birlikte kombini tamamlayabilirsiniz.

Kışlık etek modeli seçiminde deri ceketler

mavi-kislik-etek-kombini

Deri ceket tercihi kışlık etek kombinlerinde görünümünüzü kuvvetlendirir.

Kışlık etek kombinlerinde bilek hizası botlar

Kışlık kombin

Sneakers ayakkabılar ve mini kazak ve kışlık etekle oluşturulan kombin

Kışlık genç kombin

Şayet çorap ya da tayt tercihi yapmayacaksanız diz üstü çoraplar da tercih edilebilir

Dizüstü çorap kışlık kombin

Üzerinizde fit görünen blazer ceket ve eteğin harika kombini

Ceket etek kışlık kombin

Bel hizasındaki kazakla eteğin altında bilek hizası botlar

Kışlık mini etek kombin

Kazak altına kolları kıvrılmış gömlekle giyilmiş olan kışlık etek kombini,okulda ya da iş hayatında giyilebilecek bir uyum içerisinde

Etek gömlek kazak kombin

Unutmayın,şık görüntü istesek de önceliğimiz soğuktan korunmak.O nedenle etek seçimi yaparken de kumaşın türüne dikkat edin.Havaların soğukluğu düşünüldüğünde kaşmir gibi,keten ya da kadife gibi kumaş tercihleri yapmaya çalışın.

Akşama eve geldiğinizde bu şekilde bulmayın kendinizi

kis-kiyafeti

En güzel kışlık etek kombinleri

Kışlık etek kombinleri video haberi

Bir önceki yazımız olan 2017 Kış Modasının Şık Ve Sıcak Kombinleri başlıklı makalemizde 2017 kış, bot modelleri ve kazak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Kışlık Etek Kombinleri 2017 Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ