Kadına Dair Herşey

Kışlık Yeni Moda Ceketler

Kışlık Yeni Moda Ceketler

Soğukların başlaması ile birlikte bayanların ceket, mont, kaban arayışları da modayı harekete geçirdi. Son zamanlada büyük ilgi gören mont ( kaban )’lar, yeni stil ve kumaşları ile bayanları kendilerine çekmeyi başarmıştır.

Kislik yeni moda ceketler 1

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz deve bornoz stili adını verdikleri yeni bir tasarımdır. Kar suyu, yağmur, rüzgar geçirmeme özelliğinin yanı sıra çok sıcak tutan bir toppers’tır. Bu ceketlerde yeni eklenen bir diğer özellik ise akıllı tabakası olmasıdır. Yani polar katının üstünde dokuma kumaşları bulunarak hem modaya uygun hale getirilip hem de giyenin üşümesini engellemeye çalışılmıştır.

 

Aşağıda kış’a uygun 3 ürünü fiyatları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

 

  • Joe Fresh

Kislik yeni moda ceketler 2

79$’dan satılmaya başlayan bu gri mont şimdiki fiyatı ile düşüş yaşamıştır. Anlaşılan çok ilgi görmemiştir. ( Şimdiki fiyatı 25$’dır. )

  • Moncler

Kislik yeni moda ceketler 4

Oldukça pahalı olan bu ceketin fiyatı 2145$’dır. Omuzdan göbek deliğine kadar çekilmiş fermuarı değişik bir stil katmışa benziyor.

  • Uniqolo

Kislik yeni moda ceketler 3

Fiyatı diğerine oranla daha düşük olan bu ceket ise modadan bağımsız olarak sanki bir kazağa benziyormuş hissi veren bir tasarımı vardır. Fiyatı ise 70$dır.

Bir önceki yazımız olan Bambaşka Bir Tasarıma Sahip 17 Evlilik Yüzüğü başlıklı makalemizde evlilik yüzüğü ve yüzük modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Kışlık Yeni Moda Ceketler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ