Kadına Dair Herşey

Kıyafetlerinizi Tersten Giymeyi Denediniz mi?

Kıyafetlerinizi Tersten Giymeyi Denediniz mi?

 

Boşuna dememişler şeytan ayrıntıda gizlidir, diye.  Ayrıntının üstatlarıysa sanatçılar, creative team ve modacılar. Moda tasarımlarında tam yapılabilecek her şey yapıldı derken mutlaka sizi şaşırtacak bir şey çıkıveriyor ve yeni bir trend doğuyor.Bir sabah biri tersinden kalkıyor veya siz ilham geldi de diyebilirsiniz, bir bakıyorsunuz ki yeni bir akım başlamış. Siz istediğiniz kadar moda kendini tekrar ediyor deyin, bit pazarına nur yağacak diye bekleyin, eski trendler bazen yeniden gündeme gelse de biri muhakkak ona yeni bir şey ekliyor. İlla ki bir kuş konduruluyor.

Kıyafetlerinizi Tersten Giyin

Tersinden kalkmak dedik ya, işte dünyayı kasıp kavuran yeni trend bu! Sabah tersinizden kalkıyorsunuz ve kıyafetinizi tersinizden giyiyorsunuz. Son zamanların en çok dikkat çeken trendi “Ters Giyme”. Çocukken ters giydiğimizde hani uyarılırdık, beceriksizlikle suçlanırdık, öğrenememişsin denirdi ya işte o günlere inat şimdi moda diye tersten giyin. İçinizdeki isyankar, kural tanımaz ruhu ayaklandırın.

V Yaka Detayını Sırt Dekoltesi Olarak Kullanın

Sırt dekoltesinin modası her yaz geri gelirken kendi sırt dekoltenizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Üstelik hiç masraf yapmadan, dolapta duran mevsimliklerinizle bunu yapabilirsiniz. V yaka bluzlarınızı, gömleklerinizi veya hırkalarınızı tersten giyip düğmelemeniz bunun için yeterli.

İşte oldu bitti! Siz de V yaka üstlerle ters giyim kombini yaparak sırtınızın göründüğü çok şık bir detay oluşturabilirsiniz. Böylece kendinize özgü bir tarz bile yaratabilirsiniz. Hatta kolyenizi de tersten takıp bu kombini tamamlayabilirsiniz. Neden olmasın ki!

 

Bir önceki yazımız olan Lohusa Anneler Cilt Bakımını Nasıl Yapmalı? başlıklı makalemizde cilt bakımı ve lohusa dönemi hakkında bilgiler verilmektedir.


Kıyafetlerinizi Tersten Giymeyi Denediniz mi? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ