Kadına Dair Herşey

Konsere Gideceksen Bu Önerilerimize Bir Göz Atmalısın

Konsere Gideceksen Bu Önerilerimize Bir Göz Atmalısın

Ve o gün geldi çattı.Ne giyeceğinize karar vermek,güzel bir geçe geçirmek için tercihlerinizi de doğru yapmalısınız.İçerisinde hem kendinizi rahat hissetmeli hem de şık olmalısınız.İşte bunu nasıl başarabileceğinize dair tüyolar.

VG-konsere-giderken-giyilecek-elbise

Kapalı Alanda Olan Konser için Öneriler:

1.

Konser eğer kapalı alandaysa içeride oldukça sıcak bir atmosfer olacaktır. O halde ince bluzlar tercih edilmelidir. Fakat kapalı alana girene kadar kuyruk ve sıra olacağı düşünülürse, o halde üzerinize bir hırka ya da gömlek tercih edebilirsiniz.

Açık alanda Olan Konser için Öneriler:

2

Açık hava konserleri biraz risklidir. Havanın nasıl olacağı, sizin ne tür bir alanda oturacağınız burada dikkat edilmesi gereken unsurdur. Fakat sıcak havalarda yine de üzerinize bir hırka ya da belinize bir gömlek bağlayarak hem tarz olabilir hem de risklere karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

Deri Ceket ve Kot Kombini:

3

Konserlerde oldukça tercih edilen bu kombini sizler de deneyebilirsiniz. Genel olarak deri ceket altına giyilen kot pantolonlar ile oldukça şık ve rahat olabileceksiniz.

Blazer Ceket ve Tayt Kombini:

4

2016 sonbahar kış kreasyonunun vazgeçilmezi olan blazer ceket ve taytlar oldukça rağbet görmektedir. Konser alanlarında şık ve elif gözükmek istiyorsanız bu kombinleri tercih edebilirsiniz.

Kot ceket ve Yırtık Bluejean:

5

Yılların vazgeçilmezi olan kot, konserlerde de oldukça sık rastlanan bir kombindir. Özellikle de son zamanlarda baştan aşağı yırtıklar ile dolu olan kotlar oldukça moda. Konserde rahat takılmak ama bir o kadar da şık olmak istiyorsanız tercihinizi kot kombinden yana kullanabilirsiniz.

Tulum Kombinler:

6

Son zamanların en trend kıyafetlerinden biri olan tulumları konserlerde de giyerek şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Özellikle de tulum üzerine sıkıca toplanmış atkuyruğu saçlar ile moda ikonluğunuzu burada da gösterebileceksiniz.

Deri Tayt Tunik Kombini:

7

Artık taytların deri olarak kullanılması bayanların oldukça sevdiği bir parça haline gelmesine sebep oldu. Deri taytlar hem zengin gösteriyor hem de oldukça rahat bir kullanım sağlıyor. Üzerine giyeceğiniz salaş bir tunikle şıklığınızı tamamlayın.

Uzun Etek ve Mini Etekten Uzak Durulmalı:

8

Eğer konser ayakta ve dans etmeye müsaitse uzun eteğinize herkesin basmasına hazırlık olmalısınız. Veya konser açık havada ve oturarak seyredilecek bir konserse mini etek size rahat vermeyecektir.

Ayakkabı Tercihi:

9

Topuklu ayakkabıdan konserlerde uzak durmalısınız. Özellikle de çim alanda ve ayakta geçirilecek olan konserler yüksek topuklu ayakkabılar ile sizin için kâbusa dönüşecektir. Bunun yerine babet tercih etmelisiniz.

Saç Tercihi:

10

Dans etmek ve eğlenmek istiyorsanız saçlarınızın ter sonucu bozulması ve sizi daraltmasına izin vermeyin. Toplayarak hem şık hem de rahat bir konser geçirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Adaletsiz Dünyada 7 Farklı Kadının 7 Ayrı Hastane Çıkışı Çantası başlıklı makalemizde hamile çantası ve hastane çıkışı hakkında bilgiler verilmektedir.


Konsere Gideceksen Bu Önerilerimize Bir Göz Atmalısın Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ