Kadına Dair Herşey

Kot Pantolonla Şık Kombinler Nasıl Yapılır?

Kot Pantolonla Şık Kombinler Nasıl Yapılır?

Kot pantolonlar günlük hayatın vazgeçilmez parçalarından biridir. Her kadının vazgeçemediği ve gardırobunda çeşit çeşit bulundurduğu kot pantolonlar hem rahat olması hem kolay kombinlenmesi hem de cool bir görünüm katması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Kot pantolonlar günlük hayatta kullanılmaktadır. Ancak doğru bir şekilde kmobinlendiğinde şık kombinler ortaya çıkarılması kaçınılmazdır. Kot pantolonla yapılabilecek şık kombinler için neler gereklidir?

Gösterişli Bluzlar Tercih Edin

Gösterişli Bluzlar Tercih Edin

Günlük hayatta giyilen kot pantolonlara renk katmak ve şık bir görünüm elde etmek için gösterişli bluzlar tercih etmeye çok önem verin. Sırtı açık veya ipek bluzlar ile kot pantolonunuzu gösterişli bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Blazer Ceketler Kullanın

Günlük kotları özel bir hale getirmek ve iş hayatında kullanılabilir kılmak istiyorsanız blazer ceketler kullanabilirsiniz. Blazer ceketler sayesinde günlük hayattan çok şık bir ofis tarzına sahip olmanız mümkündür.

Blazer ceketler

Leopar Deseni Kullanın

Kot pantolonu olduğundan daha çekici bir hale getirmek istiyorsanız leopar deseni kullanmayı ihmal etmeyin. Leopar desenli parçalar ile çekici bir görünüme sahip olmak mümkündür. Doğru bir şekilde kombinlendiğinde leopar desenli kıyafetler kot pantolonlarla feminen bir tarza sahip olmanızı sağlar.

leopar desenli kıyafetler

Cesur ve Dikkat Çekici Ayakkabılar Kullanın

Pantolonları şık bir şekilde kombinlemek istiyorsanız tercih ettiğiniz ayakkabıların dikkat çekici olması çok önemlidir.  Kullanacağınız ayakkabının farklı ve alışagelmişin dışında modeller olması çok önemlidir. Seçmiş olduğunuz ayakkabı sayesinde kot pantolonun sıradanlığından kurtulabilir ve tüm dikkatleri üzerinize toplamayı başarabilirsiniz.

Çorap Seçimi Önemlidir

Kot pantolonları şık bir hale getirmek için küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Kot pantolonun altına giyeceğiniz çoraplar kot pantolonun tarzına farklı bir hava katacaktır. İşlemeli veya parlak çoraplar kot pantolon kombinlerinizin çok daha havalı bir görünüm kazanmasına imkan sunar.

Desenli Kot Pantolonlar Tercih Edin

Desenli Kot Pantolonlar Tercih Edin

Kot pantolonlarla kullanacağınız parçalar kadar kot pantolonu modeli de büyük bir öneme sahiptir. 2018-2019 modasında kot pantolonlar işlemeli modele sahiptir. Son dönemin yükselen trendi olan işlemeli kot pantolonlar hem çok daha gösterişli bir görünüm kazanmanızı sağlamakta hem de şıklığınıza şıklık katmaktadır. Desenli ve işlemeli kot pantolonlar kendiliğinden şıktır. Farklı desene sahip bu kot pantolonları doğru bir şekilde kombinleyerek tüm gözleri üzerinize toplamanız kaçınılmazdır.

Cesur Aksesuarlar Tercih Edin

Kot pantolonları tamamlamanın etkili yollarından biri de doğru aksesuarlar seçmekten geçer. Sade kotları gösterişli bir hale getirmek istiyorsanız doğru aksesuarı seçebilmek çok önemlidir. Büyük küpeler veya renkli kolyeler tercih edebilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız  gösterişli ve dikkat çekici şapka ve çanta modelleri sayesinde kot pantolonları çok daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kullanacağınız küpe, kolye, bileklik, çanta ve şapka detayları sayesinde günlük bir tarza çok şıklığınızla dikkat çeken kot pantolon kombinlerine sahip olmanız kaçınılmaz bir hale gelir.

Bir önceki yazımız olan Çiçekli Elbiseler Nasıl Kombinlenir? başlıklı makalemizde 2019 ilkbahar yaz sezonu, çiçekli elbise kombinleri ve Çiçekli elbiseler için kombin önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.


Kot Pantolonla Şık Kombinler Nasıl Yapılır? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ