Kadına Dair Herşey

Küçük Bütçelerle Dekorasyon

Küçük Bütçelerle Dekorasyon

Evini seven, eviyle ilgilenen birçok kişinin sorunu olan sürekli aynı görünümde olan odalarınızı bu işe ufak bütçeler ayırarak yenilemenin tüyolarını yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Başlangıçta da belirttiğimiz gibi odanızın hep aynı görünümde olmasından sıkıldıysanız, odanızın görünümünü değiştirmek istiyor ama fazla masraf yapacak bir ekonomik gücünüz yoksa aşağıda sizlere sunduğumuz ufak bilgiler ışığında odalarınızı yenilemeniz mümkün.

Zamanınızın oldukça büyük bir kısmını geçirdiğiniz ve huzuru yakaladığınız mekânlar olan oturma odalarınızı yeni bir görünüme kavuşturmak size hayata karşı daha umut dolu ve neşeli yapacağından eminiz.

Odalarınızı yenilemeyi düşünüyorsanız size tavsiyemiz bu işe oturma odanızdan başlamak iyi bir fikir olabilir. Akşamları tüm ailenin bir araya geldiği ve misafirlerinizi ağırladığınız oturma odalarınızda yapacağınız ufak değişikliklerin hayatınıza renk katacağından emin olabilirsiniz.

Perdelerinizi Yenileyerek İşe Başlayın

ev-yenilemeOturma odası dekorasyonlarınızda ilk el atacağınız yerler mutlaka perdeleriniz olmalı. Düşünün bir kere, bir odaya girdiğinizde odanızda en fazla yer kaplayan aksesuarlarınızdan biri olan perdelerinizi yenilemek yapacağınız dekorasyonun gözle görülür, fark edilir ve dikkat çekici olmasını sağlayacaktır.

Değişik renk ve tasarımlarda kullanacağınız perdeleriniz odanızın başlangıçta bir anda havasının değişmesine neden olacaktır. Perdelerinizde kullanmış olduğunuz renklerin odanıza ışık alımından sizin ruhsal modunuzu etkileme özelliğine kadar pek çok işlevi olduğunu buna göre perde seçimlerinizi çok dikkatli yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Odanızda kullanmış olduğunuz mobilyalarınıza uygun olması şartı ile mevcut kullanmış olduğunuz perdelerden farklı bir model kullanmanız odanıza taptaze bir hava getirecektir.

Kırlentler

Odanızı küçük bütçelerle yenilemek istiyorsanız mobilyalarınızı değiştirmek sizin için uygun bir seçenek olmayabilir.

Bu durumda mobilyalarınızı değiştirmek yerine kırlentlerinizi ve yastık kılıfları değişikliğine gitmeniz sizlere ekonomik bütçelerle odanıza yeni bir soluk getirmeniz açısından faydalı olacaktır.

Kırlent ve yastık kılıfı değiştirmek ufak bir değişiklik gibi görünse de farklı renklerdeki kırlent ve dekoratif yastık kılıfları kullandığınızda odanızın nasıl yeni ve canlı bir görünüme sahip olduğunu görüp siz de şaşıracaksınız.

Koltuklar İçin Kullanılan Şallar

Koltuklar için şal kullanımı odanız için hem ufak bir dokunuş hem de hesaplı bir dekorasyon seçeneğidir. Piyasada bulunan rengârenk şallar odanızın bir anda capcanlı ve şık bir görünüme kavuşmasına sebep olacaktır.

Eğer koltuk şalı kullanımında doğru renk seçimi yapabilirseniz koltuk şalınız odanıza girenler için son derece dikkat çekecek olan bir aksesuar olacaktır. Hem kolay hem de ekonomik bir dekorasyon çözümü öyle değil mi?

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Duvar Boyarken Nelere Dikkat Etmeliyiz? başlıklı makalemizde duvar boyaları ve duvar boyama hakkında bilgiler verilmektedir.


Küçük Bütçelerle Dekorasyon Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ