Kadına Dair Herşey

Kullanışlı Dekoratif Raflar

Kullanışlı Dekoratif Raflar

Ev dekorasyonunuz için birçok bütünleyici öge bulunmakta ve her biri farklı bir işlev görmektedir. İşte dekorasyonunuz için kullanabileceğiniz raflar da dekorasyonunuzun farklı bir işlevini yerine getirecektir.

Günümüzde çok tercih edilmesi nedeniyle birçok raf modelleri bulunmaktadır. Yazımızın devamında bu çeşitliliği ve modelleri sizlerle paylaşacağız.

Kare Raf Modeli

En kullanışlı raf modellerinden biri olma özelliğine sahip olan kare raf modelinde rafın hem içerisini hem de üst kısmını kullanabilirsiniz. İçerisine kitaplarınızı koyabilir ve çerçevenin üst kısmına da birkaç fotoğraf çerçevesi yerleştirebilirsiniz. Böylece kullanım açısından size rahatlık sağlarken yer açısında da evinizde büyük bir tasarrufa yer açacaktır.

uclu-asma-modelleri

Altıgen Raf Modeli

Hayatınızda geometrik şekillere ilgi duyuyor ve o şekilleri görmekten mutlu oluyorsanız kesinlikle bu raf modelini tercih edebilirsiniz. Evinde oluşturmuş olduğu dekorasyonunda çılgınlıktan ve değişiklikten yana olan herkes rahatlıkla bu modeli tercih edebilir.

Duvara Monteli Ayaklı Raf Modeli

En klasik raflardan olan ayaklı raf modeli aynı zamanda kolaylıkla bulabileceğiniz ve evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modeldir. Değişik özelliklere sahip olmamasına rağmen evinize değişik bir hava katacaktır. Genellikle içerisine kitap yerleştirildiği zaman mükemmel bir görünüme kavuşmaktadır.

Ahşap Raf Modeli

Evinizde farklı esintiler yakalamak istiyorsanız işte bu raf modeli tam size göre demektir. Ahşap bu raf modeli ile bir ağaç şekli oluşturabilirsiniz ve dekorasyonunuza çok farklı bir dokunuş yapabilirsiniz. Ama bu kadar büyük farklılıklardan yana değilseniz klasik model ahşap bir raf da tercih edebilirsiniz. Çünkü ahşabın şık duruşu her durumda evinizde kendini gösterecektir.

renkli-kare-raf-modelleri

Kitaplık Raf Modeli

Eviniz de kitaplığa kesinlikle ihtiyacınız olduğu düşünüyor ama kitaplığı koymak için yeteri kadar yer bulamıyorsanız işte kitaplık modelleri tam size göre. 1 ya da 2 raftan değil birçok rafın birleşmesiyle meydana gelen bu raf modelinde kitaplarınızı kolaylıkla yerleştirebilecek ve eviniz deki uygun yer bulma probleminizi çözeceksiniz. Ayrıca evinizin istediğiniz köşesine de bu rafları yerleştirebileceksiniz. Evinizin antre bölümüne bile yerleştirebilir antrenizden geçerken kendinizi gizemli bir yolculukta hissedebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Uzun Boylu Olmanın O Kadar Da Avantajlı Olmadığını Gösteren 12 Konu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Kullanışlı Dekoratif Raflar Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ