Kadına Dair Herşey

Küllü Kumral Saç Rengi Ve En Güzel Modeller

Küllü Kumral Saç Rengi Ve En Güzel Modeller

Küllü kumral saç rengi nasıl kişilere yakışır

Küllü kumral saç rengine saçlarını boyatan kişiler sürekli makyaj yapmayı seven kişiler olmalıdırlar. Aksi halde yüzleri solgun görünebilir. Ama makyaj yapmayı seven birisi iseniz bu durumu ortadan kaldırmış olacaksınız. Tüm solgun görünüm gidecek ışıl ışıl görüneceksiniz.

Küllü kumral saç rengi esmer kişiler hariç herkese uyum sağlayan bir renktir. Buğday tenlilere özellikle çok yakışacaktır.

Küllü kumral son dönemlerin en moda saç renklerinde birisidir. Bunun sebebi beyazları çok iyi kapatan bir renktir. Mat görünümü sayesinde kızıl ya da bakır saç renklerine de uygulanmaktadır.

Koyu renk saça küllü kumral rengi uygularken

Bu durumda kuaförünüz saçınızı açmak içi işlem uygulayabilir. Aksi halde bu saç rengini bir kaç kez kullanmanız gerekli olacaktır. Bu aşamalardan sonra tam anlamıyla ile küllü kumral saç rengine ancak ulaşabilirsiniz.

Küllü kumral saç rengi kataloğu

Kumral saç rengi açık kumral ve koyu kumral gibi farklı seçeneklere de sahiptir.

Bu tonların yanı sıra kumral saç rengini eğer isterseniz, küllü kumral, kızıl kumral, bakır kumral gibi birçok farklı tona da çevrilebilirsiniz.

Eğer saçlarınızı kumrala boyamak istiyorsanız sayısız seçeneğe sahipsiniz demektir. Kızıl kumral, küllü kumral gibi saç tonlarını yakalamak için saça ışıltı katılması yeterli oluyor.  Eğer küllü tonlarda renk istemekte iseniz. Bu tonları dikkate almalısınız.

Açık kumral saç rengi nasıl elde edilebilir

Saçlarınız koyu tonda ise;  açık kumral rengine dönmek ilk boyamada rengi tutturamazsınız.. Bu tonu tutturmak için açık sarı tonları ile saçınızı boyamalı ve bir ay kadar beklemelisiniz. Bu sürede saç renginiz birkaç ton açılmış olacaktır. Diğer ay saçınızı aynı renk boya ile boyadığınızda saçınızdaki rengin size yansımalarını göreceksiniz. Altı ay süre aralıklar ile her ay saçlarınızı açık sarıya boyadıktan sonra artık açık kumral tonlarına boyadığınız zaman tem rengi tutmuş olacaktır. Bu yöntemi koyu saç tonlarında olanlar uygulayabilir.

Saçlarınız koyu kumral, bakır, karamel gibi tonlardaysa açık kumral renk için işiniz daha kolay olacaktır. Açık sarı rengini bir ya da iki kez saçınıza uyguladığınızda istediğiniz gibi açık kumral saçlara hemen sahip olabileceksiniz.

Saçlarınızın rengi açık tonlarda ise alacağınız açık kumral renkteki boya ile saçınızı ilk boyamada açık kumral rengine ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kızıl Kahve Saç Modelleri Ve 2017 Kesim Trendleri başlıklı makalemizde saç rengi, saç renkleri nasıl seçilmeli ve saç renkleri saç renkleri seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.


Küllü Kumral Saç Rengi Ve En Güzel Modeller Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ