Kadına Dair Herşey

Lazerlipoliz Nedir? Nasıl Uygulanır?

Lazerlipoliz Nedir? Nasıl Uygulanır?

Vücut şekillendirme yöntemleri arasında sık sık görmeye alıştığımız lazerlipoliz kısa sürede dilediğiniz vücuda sahip olmanızı sağlamaktadır.  Herkes fit ve sağlıklı bir görünüme sahip olmak ister. Fit görünmek için çaba harcar, diyet yapar ve egzersizlerle kilo vermeye çalışırsınız. Ancak bir türlü arzu ettiğiniz sonucu alamıyorsanız lazerlipoliz sizlerin yardımınıza koşuyor. Ne yaparsanız yapın istediğiniz fit görünüme ulaşmakta zorluk çekiyorsanız lazerlipoliz ile tanışmanız yeterlidir.  Lazerlipoliz yöntemi sayesinde en kısa sürede inceliyor ve vücudunuzu sıkılaştırma imkanı yakalıyorsunuz.

Vücut şekillendirme yöntemleri

Lazerlipoliz Nedir?

Herkesin merak ettiği lazerlipoliz vücutta var olan ve istenilmeyen kalıcı yağların ortadan kaldırılmasına yardımcı olan uygulamalardan biridir. Başarılı olması nedeniyle son dönemlerde pek çok kişi tarafından tercih edilmeye başlanan lazerlipoliz uygulaması sayesinde aylarca diyet yapmanıza rağmen kavuşamadığınız fit görünüme sahip olmanızı kolaylaştırır.  Bir seansta tüm fazlalıkları yok eden lazerlipoliz kadınsı vücut hatlarına sahip olmak isteyen kadınlar için ideal bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor.  Kalıcı bir yöntem olması da kadınları etkilemeye yetiyor.  Lazerlipoliz uygulaması nasıl gerçekleştirilir sorusu kadınlarınuygulama konusunda yaşadıkları stresi ortaya koymaktadır. Konforlu bir uygulama olması nedeniyle içiniz rahat bir şekilde vücudunuzu şekillendirmeşansına sahip olacaksınız. İstenmeyen yağlar lazerlipoliz yöntemi kullanılarak kısa sürede etkisini göstermektedir.  Vücutta her yere uygulanabilen lazerlipoliz yöntemi kolay uygulanabilir olması nedeniyle de özel bir yere sahiptir. Yağın bulunduğu her alana rahatlıkla uygulanabilen lazerlipoliz uygulaması sayesinde yağ hücreleri ortadan kaldırılmakta ve cilt sıkılaştırılmaktadır. Basit bir uygulama olması nedeniyle lazerlipoliz uygulaması herkesin içi rahat bir şekilde yapabileceği bir uygulamadır.  Lazerlipoliz uygulaması yapılırken herhangi bir kanamanın meydana gelmesi söz konusu değildir.  Ayrıca kılcal damarlar üzerinde herhangi bir zararlı etki bulunmamaktadır. Lazerlipoliz uygulaması tek seansta gerçekleştirilmekte olup yağın miktarına bağlı olarak ortalama 15 dakika ile 1 saat kadar sürmektedir. Bölgesel fazlalık şikayetleri olan ve bir türlü yağlardan kurtulamayan kişiler lazerlipoliz yöntemiyle kısa sürede fit bir görünüme sahip olmaktadır.

Lazerlipoliz Uygulamasının Avantajları

Son dönemlerde kilo problemi herkesin yaşadığı ortak sorunlardan biridir. Lazerlipoliz yöntemi kullanılarak kilo sorunu ortadan kaldırılabilir. Lazerlipoliz uygulamasının avantajları şunlardır;

Lazerlipoliz uygulamasının avantajları

  • Lazerlipoliz uygulaması yapılırken herhangi bir kanama, morluk veya şişlik meydana gelmez. Ağrı kimi zaman hiç olmaz kimi zaman ise az miktarda hissedilir.
  • Lazerlipoliz uygulaması tek seansta uygulanmaktadır. Ayıca 45 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır.
  • Uygulama sonrasında iyileşme süreci hızlıdır.
  • İşlem sonrasında gündelik yaşama dönmek hiç zor değildir.
  • Kısa sürede uygulamadan istenilen sonuçlar alınabilmektedir.
  • Lazerlipoliz uygulaması sonrasında istenmeyen yağlar alınır. Ancak diğer yöntemlere göre lazerlipoliz avantajlarından en önemlisi yağ alınan bölgede herhangi bir sarkmanın meydana gelmemesidir. Lazerlipoliz uygulaması o bölgeyi toparlamakta ve sarkma gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Lazerlipoliz Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır?

Lazerlipoliz hem erkekler hem de bayanlar tarafından sık sık tercih edilen bir uygulamadır. Kişilerin en çok fazlalıklarından yakındıkları bölgeler baldır, bel, basen, karın ve popodur. Lazerlipoliz uygulaması bu bölgelere rahatlıkla uygulanabilir. Ayrıca farklı yerlerde  biriken yağ dokusuna da lazerlipoliz uygulamasının yapılması mümkündür.  Erkeklerde kimi zaman meme büyümesi problemi ortaya çıkabilir. Lazerlipoliz yöntemi meme büyümesi sorunları içinde çok kullanılan bir yöntemdir. Yüz ve gıdı bölgelerindeki fazlalıklara lazerlipoliz yöntemi ile müdahale etmek mümkündür.  Lazerlipoliz selüloit tedavilerinde de etkili bir sonuç ortaya koymaktadır.  Basen ve baldır bölgelerindeki fazlalıklar için de lazerlipoliz uygulaması çok tercih edilen yöntemler arasındadır.

selüloit tedavileri

Çok Boyutlu Lazerlipoliz Nedir?

Çok boyutlu lazerlipoliz bölgesel yağlanma için kullanılan lazerlipoliz uygulaması ile fraksiyonel lazerlerin ciltte uyguladığı çoklu kavramlara verilen isimdir.  Bu uygulamanın çok boyutlu olması nedeniyle hem ciltte hem de cilt altındaki dokuların seans esnasında işlemden geçirilmesi sağlanmaktadır.  Bu uygulama kullanılarak vücudun tamamında bölgesel olarak şekillendirme imkanı sunulmaktadır.  Ayrıca bu yöntem kullanılarak ciltteki çatlaklar ve dalgalanmalar yok edilebilir. Çok boyutlu lazerlipoliz sayesinde cilt altındaki yağ hücreleri seçilir ve Lazerlipoliz yöntemi kullanılarak parçalanır. Böylece cilt altındaki kolajen miktarında artış meydana gelir ve cilt yenilenir.

Lazerlipoliz Uygulamasında İyileşme Süreci Nasıl Gerçekleşir?

Lazerlipoliz uygulaması sonrasında hasta hemen taburcu olur ve evine döner.  Hızlı bir şekilde iyileşme süreci başlar. Hem lazerlipoliz uygulaması hem de lazerlipoliz uygulaması sonrası konforlu bir süreçtir.

Lazerlipoliz Uygulamasından Beklentiler

Lazerlipoliz Uygulamasından Beklentiler

Çok kullanılmaya başlanılan lazerlipoliz yöntemi bölgesel olarak yağ azaltma işlemi olup lazer ışınlarıyla gerçekleştirilmektedir. Lazer ışınları sayesinde yağ hücreleri parçalanmakta ve sıvı bir hale getirilmektedir. Böylece cilt altında kolajen üretimi arttırılmakta ve cildin gençleşmesi ve sıkılaşması sağlanmaktadır. Diğer yöntemlere göre hem hızlı sonuç vermesi hem de sıkılaşma sağlaması nedeniyle çok tercih edilmeye başlanılan lazerlipoliz yöntemi sonrasında hastalar hızla iyileşmekte ve günlük hayatına dönerek yeni ve fit vücudunun tadını çıkarma imkanına sahip olmaktadır. Kolay bir uygulama olması kişiler tarafından çok tercih edilmesine imkan sunmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Sivilce İzlerini Geçirme Yolları başlıklı makalemizde Sivilce izlerinden kurtulma yolları, sivilce izlerini iyileştiren maskeler ve Sivilce tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Lazerlipoliz Nedir? Nasıl Uygulanır? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ