Kadına Dair Herşey

Maxi Elbiseler Nasıl Giyilir Nasıl Kombinlenir (İşte 9 İpucu)

Maxi Elbiseler Nasıl Giyilir Nasıl Kombinlenir (İşte 9 İpucu)

Son zamanlarda maxi elbiseleri sadece akşamları değil, günlük hayatımızda da giymek oldukça popüler oldu. Bir yürüyüş, arkadaşlarınızla bir gece dışarıya çıkmak veya bir randevu, en sevdiğiniz elbisenizi dolabınızdan çıkartıp, giymek için harika bir sebeptir. Bu akımın en büyük avantajı ise maxi elbiselerin kuşkusuz sizi son derece kadınsı göstermesidir. Ancak bu kıyafeti doğru bir şekilde giymeye ilişkin “kurallar” ve bu kıyafeti hangi renkler ve aksesuarlar ile kombinlemeniz gerektiği hala tartışılan olgulardır.

Bizler bugün sayende.net ekibi olarak, feminen maksi elbiselerinizi harika bir şekilde nasıl giyebileceğiniz ve nasıl güzel ve kendinizden emin görünebileceğiniz ile ilgili dokuz basit hile paylaşıyor olacağız.

 

Spor Ayakkabılarla Maxi Elbise Kombini

Maxi Elbise Sneakers

Birçok insan hala böyle bir görünümün tuhaf olacağını düşünmektedir. Spor ayakkabıların sadece spor giysiler ile giyilebileceği gibi genel bir kanı bulunmaktadır. Ancak modanın kuralları değişti. Günümüzde elbise ve spor ayakkabı kombinasyonu neredeyse bir klasik haline geldi.

Bu görünüm topuklu ayakkabı sevmeyenler ve uzun elbisesine takılma korkusu yaşayanlar için oldukça kusursuzdur. Eğer spor ayakkabı giyerseniz, korkacağınız bir şey olmayacaktır!

 

Kot Ceket Ve Uzun Elbise Kombini

Ceketle Maxi Elbise Kombinleri

Eğer bir yürüyüşe çıkacaksanız ve en sevdiğiniz elbiseyi giymek istiyorsanız kot ceketinizi unutmayın. Bu görünüm oldukça güzel ve stil sahibi görünmektedir. İşte elbise ve kot ceket kombinasyonunun bazı avantajları:

 

  • Genç ve havalı görünürsünüz.
  • Kot ceketlerin rengi oldukça doğal olduğundan her cilt tipi ile kullanılabilinir.
  • Bunun gibi bir görünüm bacakları ortaya çıkartır ve daha uzun görünmelerini sağlar.

 

Kemer Kullanımı

Maksi elbise nasıl giyilir

Eğer maxi elbiseyi kemer ile kombinlerseniz, ince belinizi ön plana çıkartacağından emin olabilirsiniz. Bu hemen hemen herkesin sizi kıskanmasına neden olacaktır. Ancak eğer kemer kullanmayı sevmiyorsanız, sadece belinizi değil, aynı zamanda bacaklarınızı da ön plana çıkartacak seksi yırtmaçlı bir elbise tercih edebilirsiniz.

 

Topuklu Ayakkabılar

Maksi elbisede ayakkabı seçimi

Maxi elbiseniz topuklu ayakkabılarınızı gizleyeceğinden ötürü uzun görünmeniz için iyi bir yöntem olacaktır.

 

Maxi Elbise Ve Deri Ceket

Deri ceket maksi elbise kombini

Kıyafetinizin şık ve gösterişli mi olmasını istiyorsunuz? O zaman, bu kombinasyonu mutlaka denemelisiniz! Ayrıca deri bir ceket giyerken farklı parlak renkler kullanarak yeni bir makyaj da deneyebilirsiniz.

 

Sahil için Uzun Elbiseler

Plaj İçin Uzun Elbise

Sahil için maxi elbiseler, yazın tatildeki en iyi dostunuzdur! Çok hafif kumaşlardan yapılırlar ki, çok sıcak havalar için idealdirler.

 

Asimetrik Elbiseler

Asimetrik Uzun Elbise

Eğer bacaklarınızı tamamen gizlemeyi sevmiyorsanız asimetrik elbiseler iyi birer çözüm olabilirler. Elbiselerin ön kısımları kısa, arka kısımları ise uzundur. Sadece güzel ve seksi değil aynı zamanda oldukça orijinal de görünürsünüz.

 

Desenli Uzun Elbiseler

Desenli Uzun Elbise Modelleri

Parlak güzel baskılar herhangi bir kıyafeti canlandırabilir. Harika bir hava katarlar ve oldukça benzersiz bir tarz sahibi olmanıza yardımcı olurlar. Ayrıca çeşitli aksesuarların kullanımı da baskılı elbiseler ile kusursuz bir derecede uyum sağlayacaktır.

 

Aksesuar Kullanımı

Maxi elbisede aksesuarlar

Belirli bir kural yoktur: aksesuarların seçimi kendi zevkinize ve katılacağınız etkinliğe bağlıdır. Aksesuarlar herhangi bir kıyafeti oldukça güzel gösterebilir. Eğer elbisenizin açık bir ön kısmı var ise, güzel bir kolye harika bir seçim olacaktır. Aksesuarlar nötr renklerde olabilir, örneğin, altın veya gümüş. Ya da elbisenize uyum sağlamaları için parlak renkler de seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sizi Şık Gösterip Vücudu Ön Plana Çıkartacak 6 Giyim Hilesi başlıklı makalemizde giyim hileleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Maxi Elbiseler Nasıl Giyilir Nasıl Kombinlenir (İşte 9 İpucu) Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ