Kadına Dair Herşey

Meme (Göğüs) Dikleştirme Estetiği Öncesi Sonrası

Meme (Göğüs) Dikleştirme Estetiği Öncesi Sonrası

Zamana ve yer çekimine bağlı olarak vücutta değişimler meydana gelir. Bu değişimler yaş ile doğru orantılıdır. Yaş aldıkça deri eski elastik dokusunu kaybeder ve sarkmalar meydana gelebilir. Kadınlar için oldukça önemli olan dekolte bölgesinde yaşlanmaya bağlı meydana gelen deformeler kadınların büyük bir problemidir.

Gogus Dikleştirme estetiği

Meme Dikleştirme Estetiği

Memelerde meydana gelen sarkma görüntüsü oldukça moral bozucudur. Bu nedenle de meme dikleştirme estetiği son zamanlarda oldukça sık tercih edilmektedir. Meme dikleştirme ameliyatı memenin içine silikon yerleştirilerek yapılmaktadır. Bu silikon yardımıyla meme eski dik haline kavuşturulmaktadır. Eğer çok büyük ise ilk olarak bir miktar doku memenin içinden alınacak ve daha sonra dikleştirme işlemi yapılacaktır.

Gogus diklestirme estetigi uygulamalari

Meme dikleştirme operasyonu kolay geçen bir operasyondur. Her operasyonda birtakım riskler elbette vardır. Meme dikleştirme operasyonunda da bu riskler vardır, daha fazlası yoktur. Meme dikleştirme operasyonu sonrası süreci çok ağrılı ve zahmetli olarak bilinmektedir. Fakat bunlar gerçeği yansıtmayan kulaktan dolma bilgilerdir. Meme dikleştirme operasyonundan sonra abartıldığı kadar büyük ağrılar yoktur. Bıçak altına yatılma söz konusu olduğu için bir miktar acı olacaktır fakat bu dayanılmaz bir acı değildir ve sonuç olarak güzel bir görüntü elde edilecektir.

Meme dikleştirme estetiğini isteyen herkes yaptırabilir. Fakat kişilerin on sekiz yaşını doldurması ve kendi rızalarının alınması gerekmektedir. Bu şartlar sağlandığı zaman bu estetikten herkes faydalanabilir. Meme dikleştirme estetiği sayesinde yalnızca memeleri dikleştirmek amaçlanmaz. Meme ucunun düzeltilmesi ve simetrisinin de sağlanması hedeflenir.

Gogus diklestirme estetigi öncesi ve sonrası

Meme Dikleştirme Estetiği Süreci

İyileşme süreci ise oldukça hızlı ve kolay bir süreçtir. Ameliyattan sonra hastanede kalma süresi doktor tarafından kişiye göre belirlenen bir süredir. Hastaneden çıkmadan önce bir pansuman yapılır. Daha sonra hastaya özel bir sutyen giydirilir ve evine gitmesine izin verilir. Ameliyattan sonra hastanın bir müddet kendine dikkat etmesi, kendini çok yormaması, ağır kaldırmaması, ani hareketler yapmaması ve ameliyat bölgesine sert darbeler almaması gerekmektedir. Ameliyat sonrasında kişilerin ağır spor yapmaması da gerekmektedir. Yaklaşık olarak bir ay sonra hafif sporlar yapılabilir. Ameliyat sonrası iyileşme kişiden kişiye farklılık gösterse de genellikle kısa bir süre içinde gerçekleşmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kadınların Hayatlarını Kolaylaştıracak 14 Güzellik Hilesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Meme (Göğüs) Dikleştirme Estetiği Öncesi Sonrası Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ