Kadına Dair Herşey

Moda Yakışanı Giymektir..

Moda Yakışanı Giymektir..

Bazı kişiler çok hoş ve şık giyinmeyi başardığı halde modadan bir haberdir. Alışverişe çıkar, beğendiklerini ve üstünde şık duranı alır ve onu diğer kıyafetleri ile kombinler. Zaten moda showlarına falan da bakınca, bazen günlük hayata uyarlayamıyoruz o show’daki kıyafetleri. Biraz daha teknik bilgiye sahip olmayan herkes bu nedenle kendi tarzını kendine yakıştırdıklarından oluşturuyor.

Yakışanın çok demode olmadığından emin olun.

Ancak şöyle bir durum var ki, kendine yakışanı giymek tabii ki de moda olmamaktadır. Ancak modayı tam anlamıyla yansıtmak da oldukça zordur. Bu nedenle en azından modadan ufak tefek tüyolar alıp,en azından demode giyinmekten kaçınabiliriz. Güzel giyinebiliriz ancak bazen kendimize yakıştırdığımız şey çok demode olduğu için bizi olduğumuzdan yaşlı veya olduğumuzdan daha farklı görünebiliriz. Bu nedenle en azından küçük ufak tefek ipuçlarını dikkate almalısınız.

Vücudunuzu tanıyın.

Güzel giyinmek, yakışanı giymek için, vücudumuzu da iyice tanımamız gerekir. Yani fazlalıklarımızı saklayabilmeli ve güzelliklerimizi de kıyafetlerimizle öne çıkarabiliriz. Bu nedenle kıyafetlerimizi seçerken vücudumuzu iyice tanımalı ve buna göre kıyafet seçimi yapmalıyız.

Sizin renginiz hangisi bilin

Özellikle kendi teninize uygun renkleri de bilmeli ve buna göre seçim yapmalıyız. Bu nedenle teninize hangi renkler uyumlu hangileri değil, hangileri sizi daha enerjik gösteriyor hangileri sizi daha yorgun gösteriyor bunları bilmek gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Şıklığınızı Taçlandırın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Moda Yakışanı Giymektir.. Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ