Kadına Dair Herşey

Modern Salonlar İçin Taş Duvar Modelleri

Modern Salonlar İçin Taş Duvar Modelleri

Taş duvar modelleri salonların model ve şık görünümüne asalet katmaktadırlar. Özellikle salon, oturma odası, mutfak gibi alanlarda tercih edilmektedirler. Salonların geniş duvarlara sahip bölümler olması ve evin en şık alanı olması nedeniyle doğal taş duvar kaplama yaptırılmaktadır.

Salonda taş duvar uygulaması

Tv taş duvar uygulaması

Salonda siyah taş uygulaması

Doğal Taş Duvar Modelleri İle Salonunuzun Havası Değişsin

Odanın belirli bir bölümüne uygulanan doğal taşlar eve değişik bir hava katmaktadır. Salonlarda genellikle TV ünitesi ve şömine arkasındaki duvar zemininde doğal taş uygulamalarına rastlanmaktadır. Ayrıca taş duvar uygulaması yapılırken duvarın tamamını kaplama yerine değişik dizaynlar yapmakta mümkün olabilmektedir. Üç boyutlu yapısıyla salonlarınıza ferahlık ve genişlik sağlarlar. Huzurlu ve doğal bir ortamda olmanın keyfini yaşamak size ve sevdiklerinize kalır.

Salon taş duvar modelleri

Salon taş duvar modeli

Salonlarda kullanılan taş duvar dekorasyon ürünleri renk ve desen açısından birbirinden güzel çok sayıda model ağına sahiplerdir. Bu sayede mobilyalarınız veya duvarlarınız ile renk kombinasyonu da yapabilirsiniz. Antik görünümlü veya modern görünümlü taş dokular ile zevkinize uygun bir hava oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda taş duvar uygulaması ile loş ışıklardan oluşturulmuş LED sistemleri birbirlerini tamamlamaktadırlar. Eğer yaptırma imkânınız olursa mutlaka doğal taş duvarlarınızı loş ışıklandırmalar ile tamamlayıp farklı ambiyanslar oluşturabilirsiniz.

Doğal Taşların Duvarlara Uygulanması ve Kullanımı

Sanılanın aksine taş duvar yapımı oldukça basittir. Seçtiğiniz taş duvar modeli kare şeklin parçalar halinde istediğiniz ölçüde üretilir. Bu parçalar özel yapıştırıcılarla duvara istenilen şekilde yapıştırılır. İstenirse kendiniz bile yapıştırma işlemini yapabilirsiniz. Uygulama yapılan duvara zarar vermez. Ayrıca uygulandıkları duvarda bir nevi yalıtım da sağlamaktadır. Isının ve sesin oda içerisinde hapsedilmesine katkı sağlarlar.


TV arkası taş duvar

Salonda taş duvar modelleri

 

Doğal taşların yapımı kadar kullanımı da oldukça basittir. Kolayca silinerek tozu alınabilir ve uzun yıllar yıpranmadan kullanılabilir. Son derece doğal ve hava alan ürünler oldukları için diğer duvar malzemelerine göre daha sağlıklıdırlar. Bu özellikleri ile doğal taşlar rutubetli bölümlerden kurtulmak için de son derece uygun modellerdir.

Doğal Taş Modellerinin Fiyatları

Doğal taş fiyatları uygulanacak bölümün genişliğine, ürünün modeline ve ürünün kalite sınıfına göre değişkenlik göstermektedirler.

Bir önceki yazımız olan 2017 Salon Dekorasyonu Renk Önerileri başlıklı makalemizde 2017 salon mobilyaları, salon dekorasyonu ve salon dekorasyonu 2017 trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Modern Salonlar İçin Taş Duvar Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ