Kadına Dair Herşey

Mutfak Dekorasyonunuz Sizi Yansıtsın

Mutfak Dekorasyonunuz Sizi Yansıtsın

Kadınların zamanının büyük bir bölümü mutfakta geçmektedir. Hatta belli bir zaman sonra hayatlarının mutfaktan ibaret olduğunu düşünen kadınlarda vardır. Bu nedenle çok fazla vakit geçirdiğiniz mutfağınız, mutfağınıza giren herkese sizi yansıtsın. Bunun için de sizi yansıtan bir mutfak dekorasyonu yapmalısınız.

Mutfak Dolaplarınızı Mutfak Eşyalarınızı Toparlayacak Şekilde Tasarlayın.

Eğer bir mutfak dolabı yaptırmayı düşünüyor iseniz mutlaka çok kullanışlı gereksiz alanlarının olmadığı bir dolap tasarlamalısınız. Çünkü mutfakta en önemli şey, malzemelerinizi düzenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz aynı zamanda mutfak eşyalarınızı toparlayabilecek kadar dolabınız olmasıdır. O halde mutfaktaki dolap sayısını mutfak eşyalarımıza göre çoğaltıyor ya da azaltıyoruz.

Mutfağınıza Güneş Girmesine Yardım Edin.

Eğer evinizde mutfağı nereye konumlandıracağınıza bir türlü karar veremediyseniz. Mutlaka ışığı bol olan bir yere konumlandırmalısınız. Tabii bu dönemde genelde çoğu kişi anahtar teslim apartman dairesi satın aldığı için böyle bir şansı olmuyor birçok kişinin.

Dolaplarınızın Rengi Enerjik Olsun.

Mutfak dekorasyonu yaparken en önemli şey mutfak dolabınızın rengidir. Çünkü çokça vakit geçirdiğiniz alan sizin enerjinizi de etkileyecektir. Bu nedenle daha açık ve içinizi açacak renkler tercih ederek enerjinizi yüksek tutabilirsiniz. Çünkü koyu renkli dolaplar içinizi karartacak ve size negatif enerji vererek gününüzü etkileyecektir.

Perdeleriniz İle Mutfağınızı Parlatın.

Perdeler mutfaktaki en önemli mutfak dekorasyon malzemesidir. Bu nedenle perdelerinizi mutfak dolaplarınızın rengi ile kontrast olacak şekilde seçebilirsiniz.

Mutfak Eşyalarınız İle Ruhunuzu Yansıtın.

Artık cupcake’li gül baskılı çeşit çeşit modeller var mutfak malzemeleri için. Bu nedenle malzemeleri alırken mutfağınıza enerji katacak şeyler tercih edebilirsiniz.

mutfak-galeri

Bir önceki yazımız olan Küçük Dairesi Olanlar İçin Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Mutfak Dekorasyonunuz Sizi Yansıtsın Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ