Kadına Dair Herşey

Müthiş Görünmeye Devam Etmeniz için 7 Harika Makyaj Fikri

Müthiş Görünmeye Devam Etmeniz için 7 Harika Makyaj Fikri

Makyaj her kadın için sihirli bir değnektir. Yüzdeki kusurları gizlemesinin ve mükemmel kısımları vurgulamasının yanı sıra bizlere güven verir ve bizleri neşelendirir.

Bizler sayende.net ekibi makyajın harikalar yarattığına inanıyoruz ve tam da bu yüzden sizin için 7 parlak ve çok yönlü fikirleri derledik. Okuyun ve ilham alın!

 

Kırmızı Ruj & Siyah Göz Kalemi

Kırmızı Ruj Siyah Göz Kalemi

 

Belki de niçin siyah göz kaleminin ve can alıcı kırmızı bir rujun çok amaçlı olduğu ve modasının geçmediğiniz açıklamaya bile gerek yoktur. Bu Hollywood makyajı her kadında güzel durmaktadır. Tek ihtiyacınız olan şey ise doğru ruj tonunu seçmek ve elmacık kemikleriniz üzerine vurgu yaparak güzel bir cilt tonu oluşturmanızdır.

 

Buğulu Gözler ve Ten Rengi Dudaklar

Buğulu göz makyajı

Bir diğer “altın kombinasyon” ise ten rengi dudaklar ve klasik buğulu gözlerdir. Bu harika makyaj akşam dışarı çıkmak için çok iyi bir seçimdir. Cildiniz için doğru dudak parlatıcısı veya ruju seçtiğinizden emin olun.

 

Porselen Cilt ve Koyu Ruj

Porselen makyaj

Bu makyaj ile tüm dikkat dudaklarınızda ve mükemmel derece pürüzsüz porselen cildinizde toplanacaktır. Günümüzde popüler olan herhangi bir ruju seçebilirsiniz, bunlar şarap kırmızısı, bordo, kahverengi veya koyu mor olabilir. Gözlerinize çok fazla makyaj yapmanıza gerek yok, belki gri bir göz kalemi dahi yetecektir.

 

Kahverengi Göz Farı ve Şeftali Dudaklar

Kahverengi Göz Farı

Bu makyajın avantajı hem iş hem de partilerde kullanılabiliyor olmasıdır. Kahverengi göz farı uygularken dikkatli olmanız gerekiyor çünkü size yorgun bir görünüm de kazandırabilir. Onun yerine şeftali rengi bir ruj görünümünüzü tazeler ve kahverengi göz farının “ağırlığını” ortadan kaldırır.

 

Şarap Rengi Dudaklar ve Bronz Göz Farı

Bronz Göz Farı

Bu gerçekten asil kombinasyon size lüks bir görünüm sağlayacaktır. Ruju sürerken, dudak konturunuza sadık kalmanız çok önemlidir. Göz farı ile her şey ise daha kolaydır: tek yapmanız gereken bir altın rengi tonu seçmek ve parmaklarınızla nazikçe uygulamanızdır.

 

Mor veya Mavi Göz Farı ve Pembe Ruj

Mavi Göz Farı

Bazı insanlar pembe ruj ile mavi göz farının biraz kaba görüneceğini düşünebilir ancak eğer mat yerine parlak bir göz farı seçerseniz oldukça taze ve masum bir görünümünüz olacaktır.

 

Mercan Ruj ve Şampanya Rengi Göz Farı

Mercan Ruj

Eğer kırmızı veya şarap kırmızısı bir ruj kullanmayı sevmiyorsanız, bu kombinasyon sizin için. Mercan veya açık bej ruj ya da parlatıcı tüm görünümünüzü tazeleyebilir ve sizi harika gösterir. Sonrasında şampanya rengi bir göz farı uygulayın ve artık kırmızı halıda yürümek için hazırsınız.

Bir önceki yazımız olan Kısa Tırnaklar İçin Oje Renkleri Manikür Çeşitleri Ve Desenler başlıklı makalemizde kısa tırnaklar için oje hakkında bilgiler verilmektedir.


Müthiş Görünmeye Devam Etmeniz için 7 Harika Makyaj Fikri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ