Kadına Dair Herşey

Hiç Sordunuz Mu Kendinize Nasıl Bir İlişki İstediğinizi

Hiç Sordunuz Mu Kendinize Nasıl Bir İlişki İstediğinizi

İlişki biraz da şans işi.Gözlemlersiniz,konuşursunuz birlikte bir ömür geçirmek isiyorum dersiniz ve ardından herşey bir anda allak bullak olabilir.Aslında burada önemli olan, ilişkiyi ne tarz bir adamla yaşamak istiyorsunuz ona karar vermekten geçiyor.Baktığınız zaman tüm erkekler aynıdır genellemesi yapmadan evvel,aslında aralarında tek bir farkın olduğunu anlamaktan geçiyor tüm mesele.O temel fark da; efendi ve daha sakin bir hayat süren erkekler ve hayatı daha dolu dolu yaşamak isteyen ve tabiri caizse fırlama dediğimiz erkekler arasında gerçekleşiyor.Peki buna göre siz nasıl bir ilişki istiyorsunuz.

 

Öncelikle ilk akla gelen duruşları ve görüntü olmakta.

İliski Cesitleri 1

İliski Cesitleri 15

Kafada canlanan genelde hep bu olur ortalama.Tamam burada o fırlama diye tabir ettiğimiz kişide biraz torpil geçmiş olabiliriz ancak ikisinin arasındaki kısaca fark şudur.Efendi görünümlü kişiler için fiziksel görüntüden önce iç görüntü daha önemli haldedir.Tabi diğeri de ruhu güzel olabilir ancak görüntü ortalama bu şekildedir.

 

Eğlence anlayışları farklıdır

Biri için sizinle huzurlu bir ortamda vakit geçirmek yeterli olabilirken,diğerinde daha fazla eğlence unsuru yer alır.

 

İlgi ve alakaları

Birinde sizinle daha çok ilgilenme söz konusu iken,diğer tarafta ise her zaman bu tavrı bulamayabilirsiniz.Hatta hediye kavramları bile farklılık gösterebilir.Hayatı daha eğlenceli yaşayan adamlar bu hediye olayını nadiren gerçekleştirseler de bu sizin için çok şaşırtıcı olabilir.

İliski Cesitleri 13

 

Çekilen acı

İlişkilerde nedense hep aynı şey söylenir.Kaçan kovalanır.İşte bunu o serseri ruha sahip adamlarda çok rahat yaşarsınız.Onun ruhunda bu vardır.Ve bu kovalamanın içerisinde kendinizi bulduğunuz anda artık geriye dönüş de bir o kadar zor bir hale gelir.

 

Kıskançlık

Serseri ruhlu erkeklerde bu problemi çok yaşayacağınız kesin bir gerçektir keza onlar hayatı gelişine yaşama arzusu duyarlar.Yok ben O’nu eğitirim,huyumu suyumu tanır diyerek bir macereya girme niyetindeyseniz işte o zaman başka.Başarı oranınızı kestirmek çok güç.

 

Bize karşı tutumları

İliski Cesitleri 8

Her ikisi de sizi seviyor olabilir ancak efendi diye nitelendirdiklerimiz tüm hayata karşı bakışı ve sevgisi kestirilebildiğinden size karşı olan sevgilerinde ektra bir fark yaratamayabilirler.Serseri ruhlular ise nezaket ve saygı olayını pek de alışkın olmadığımız tarzda yaşatabilirler.

Şayet bir macera ve heyecan peşindeyseniz seçeceğiniz bellidir.Ancak huzurlu bir ilişki ise istediğiniz efendi tiplerle daha az sorun yaşayacağınız da ayrı bir gerçektir.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Burçlara Göre En Olumsuz Yanlarıyla Hangi Erkeklerden Uzak Durmalı başlıklı makalemizde astroloji, burç özellikleri ve burçlar ve erkekler hakkında bilgiler verilmektedir.


Hiç Sordunuz Mu Kendinize Nasıl Bir İlişki İstediğinizi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ