Kadına Dair Herşey

Nasıl Güzel Olunur Değil Bakımlı Kadın Nasıl Olunur?

Nasıl Güzel Olunur Değil Bakımlı Kadın Nasıl Olunur?

Bakımlı kadın olmak kuaförlere tonlarca para yatırmak değildir aslında. Bir küçük bilgi bile bakımlı kadın olmak için yeterlidir. Evde atık olarak çöpe dökülen faydalı malzemeler, bir küçük yürüyüş, bir demet maydanoz, ekmeğin azı, suyun çoğu bakımlı kadınların püf noktalarıdır. Saç bakımı yapmak isteyen kadınların bir kaç küçük bitkisel reçete okumaları ve eczanelerdeki ücretsiz saç analizlerine katılmaları yeterli. Bu sayede saçınızın huyunu, onu nasıl beslemeniz gerektiğini, hangi şampuanla yıkamanız gerektiğini ücretsiz olarak öğrenmiş olursunuz.

Nasıl güzel ve bakımlı olunur

Bakımlı Kadına Kahve Telvesi

Bakımlı kadına en uygun kür kahve telvesi kürü. Eşle, dostla, arkadaşla, anne ile baba ile içilen kahvenin kırk yıl hatırının yanında vücuda çok büyük faydaları var. Kahve yağı vücudu dinlendirici özelliğe sahiptir. Biriktirdiğiniz kahve telveleri ile banyoya girin ve vücudunuza aşağıdan yukarıya doğru dairesel hareketler ile peeling yapın. Yüzünüzü ve vücudunuzu bu şekilde arındırabilirsiniz.

Güzel Ve Bakımlı Olmak İçin Küçük Şeyler Yeterli

Bakımlı kadınların en büyük özelliği bir servete ihtiyaçlarının olmayışı. Onlar dişlerini güzelleştirmek ve sağlamlaştırmak için özel kliniklere ihtiyaç duymazlar. Bunun için sirke ve bal karışımı yeter. Bakımlı kadınlar yüzlerini güzelleştirmek için sadece dondurucuda bırakılmış meyveli sodaların buz kalıpları ile cilde masaj yaparlar. En önemlisi ise bacaklardaki selülitler. Mini eteğinizi sandıktan çıkartın. Bir mağazadan bacaklarınıza uygun ne sert ne de yumuşak bir fırça alın. Bunun için en uygunu at kılı fırçası. Sabah akşam yirmişer dakika olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru bacaklarınızı fırçalayın. Farkı kısa süre sonra fark edeceksiniz.

Güzel kadın nasıl olur

Bakımlı Kadının En Büyük Sırrı Ne?

Bakımlı kadının en büyük sırrı mutlu olması. Eğer size çiçek gönderen bir eşiniz veya sevgiliniz yoksa ya çiçekleri bol yerlerde oturup kitap okuyun ya da kendi kendinize çiçek gönderin. Asla kendinizi bu tip sorunlar yüzünden yıpratmayın. Unutmayın ağlamak kaz ayaklarının çıkmasına sebep oluyor ve bu bölge gözlere yakın olduğu için çok fazla maske ya da krem sürmek tehlikeli. En iyisi kendi kendinizi mutlu edecek yollar bulun.

Bir önceki yazımız olan Kadınların Hayatlarını Kolaylaştıracak 14 Güzellik Hilesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Nasıl Güzel Olunur Değil Bakımlı Kadın Nasıl Olunur? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ